Aldatılarak boşanan hanımlar sonrasında hayatınız ne yönde gelişti

betty_berry

Before talk, listen...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
667
535
mart ayında aldatılarak nisanda boşandım, intikamımı güzel aldım onu makamından ederek ve koca bir ilçeye rezil ederek. Boşanalı 3 ay oldu . Biri 4,5 biri 1,5 yaşında iki kızım var. Eskiye göre çok rahatım, kendi paramı yönetiyorum, canımın istediğini alıyorum geziyorum tozuyorum. Ama bir yanım buruk ve kırık haliyle. Çevremden duyduğum örnekler sorunlu evliliklerini bitiren kadınların eskiye göre çok daha Mutlu oldukları yönünde. Sorum da şu. Aldatılarak boşanan hanımlar kısaca neler yaşadınız ve sonraki hayatınız Nasıl gelişti. Aldatan kişi cezasını buldu mu mesela, İlahi adaletten. Yada size yıllar sonra yalvarmaya geldi mi? Özellikle çocuğu olanlar yeniden evlendiniz mi? Nelere dikkat ettiniz çocuklarınızla ilgili yeniden evlenirken. Bunları merak ediyorum .

İki çocuğumla aldatılarak boşandım.Hiç tahmin etmiyordum .Yanında çalışan bir kızla beni aldattı.Boşandık .Öğrenince tek istediğim şey boşanmaktı.6 yıl sonra tekrar evlendim.3 yıl oldu evleneli ve çok mutluyum binlerce şükür.O bekar .Evlenmedi.Maddi manevi hiç bir sıkıntım yok.Çocuklarım yanımda.Daha Allahtan ne isterim ki ? Binlerce şükrediyorum halime.
Boşandığım için hiç pişman olmadım .Boşanırken de hiç tereddüt etmedim.Cezasını buldu mu bence buldu yuvasını yıktı.çocuklarından ayrı kaldı .Yapayalnız kaldı daha ne olsun ? Diğer kadın ise gitti başkasıyla evlendi .Olan eski eşime oldu yani hak ettiğini buldu.

ne guzel hayatınızı rayına oturdunuz allahım kimsenin yanında bırakmıyor eninde sonunda ışte bende aldatildim aynı sizin gibi işyerinden biriyle ne çok var böyle kadın erkek çalışınca bir arada etkilenme oluyor yüzde doksan allahım beni de kurtarsın, sizin hikayeniz hoşuma gitti yani mutlu olup onun belasının bulmasina allahim mutlulugunuzu daim etsin darisi basima

Süper yaa. İşte böyle örnekleri duymaya ihtiyacım var . Bundan sonra hep Mutlu olursunuz inşallah.

Amin inşallah darısı hatta daha iyisi sizin başınıza olsun.Çok teşekkür ederim.

Süper yaa. İşte böyle örnekleri duymaya ihtiyacım var . Bundan sonra hep Mutlu olursunuz inşallah.
Çok teşekkür ederim.İnşallah siz de çok mutlu olursunuz.Hiç moralinizi bozmayın.Bir süre sadece çocuklarınızla ilgilenin ve kendinizi mutlu edin .Ben hiç nasıl olmuş ne yapmışlara takılmadım.Anlatmak isteyenleri de dinlemedim çünkü benim için artık bitmişti .

Ben kendimi çok yıprattım aslında. Çok seviyordum ve aramızda hiçbir sorun yoktu ,onun bencilliği ve benim aptalca sabretmem dışında. Tanıdığım biri değildi kadın. Öğrenip hesap sorduğumda pişkin pişkin ne yapacağımı sordu ben de boşanıcam ama ömür boyu merakla yaşamak istemiyorum bana herşeyin doğrusunu anlat dedim ve benden birçok şeyi sakladı, hafiye gibi oldum herşeyi kendi çabamla öğrendim.boşanmak istemedi tabi evliliğimizi kurtaralım falan filan. 8 kilo verdim zombi gibi oldum. Şimdilerde iyileşiyorum çok şükür. İnşallah ben de nasibimde varsa mutlu olacağım birini bulup evlenmek istiyorum bir süre sonra. Ve onun da cezasını bulmasını. Aslında şimdiden buldu itibarı 5 paralık oldu ama yetmez ikisi de daha da bulsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…