Aldatan birini nasıl yakalarsınız?

Toprak ve su

Geçip giden zamanları bir yerlerde bulsam ;)
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
491
280
Merhabalar ,
eşimle ayrılık sürecindeyiz bir bucuk yıldır birlikte olmuyoruz , daha öncede problemlerimiz çok oldu . İçimi döktüğüm bütün arkadaşlarım(burayada bir kaç konu açmıştım isteyen bakabilir )aldatıyor olabilir mi ? Diye soruyor adamdan öyle soğudum ki umrumda değil diyordum. ama şimdi böyle birşey varsa ve ben yakalarsam çok işime yarıyacak mahkemede filan. Her ne kadar artık sevmesem kıskanmasam da bilmek istiyorum . Bunu ona çaktırmadan nasıl öğrenebilirim . Evden ayrımasını istedim burası benim evim ayrılmak isteyen sensin sen git dedi . Geçinmeye gönlü yok ayrılmak içinde hiçbirşekilde yardımcı olmuyor . Tik toku var instagramı da hep saçma sapan sexi kadınlarla dolu barışık olduğumuz zamallarda sinir kırzi geçirmiştim ben bişi yapmıyom kendi çıkıyor demişti . yemedim ama. Uğraşmadımda git gide soğudum . Şimdi aynı evin içinde birbirini görmeden yaşmaya çalışan iki kişiyizyiz. bana delil olabilecek somut birşeyler lazım . yani aldatıyor olabilir eğer öyleyse yakalMak istiyorum . Telini falan karıştırmayı düşünüyorum . Ama çakmaması lazım .

İş için şehirdışına falan diye gidip birileriyle otelde kalıyor mu ? Eğer öyleyse otelde aldatıyorsa belirleyip otel kayıtlarını mahkemede gündeme getirebilirsiniz

Ayrıca o instagram keşfette asla kendisi çıkmaz o aratıyordur. Bende çıkmıyor. Kocamda da hep burçlar var. Yani demek ki kendisi çıkmıyor

Önceden çektiği bütün fotoğraflar, ekran resmi dahil aklına oradan silmek gelmediyse google driveda birikiyor oraya bak. Daha doğrusu önce şunu sorayım telefon android mi iphone mu bana bunu söyle ben sana bakılacak her yeri söyleyeceğim

1.5 yıldır cinsel birliktelik olmaması yeterli değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…