Alçılarım yeni çıktı:)))

Geçmiş olsun zor bi süreç :) ..

teşekkür ederim cnm bnm:) ameliyat olmaı o kadar cok istiyordum ki ilk 5 gün dışında zor gelmedi o da şişliklerim ve morluklarım yuzundendi ağrı olmadı hiç en kotusu ilk 2 gun boyunca devamlı buz uygylamaktı gözlere ve sonrasında d morluklar ve şişlikler... bugun 8.inci günüm ne morluk kaldı ne de şişlik cok mutluyum o yuzden:) burnumda var tabi şişlik ama onun geçmesi baya uzun 1 süreç işte fakat ben burnumu şiş haliyle bile cok sewdim o yuzden sıkıntılı geçmicek diye düşünüorum:)))

tatlım iyikide olmuşsun ameliyatı.burnun kısa ama geniş duruyormuş.neyse tekrar geçmiş olsun diyoruma.s.tamda dediğim gibi olmuş yüzünde bayağı değişmiş.öncedende güzelmişsin ama bu halinle afet olmuşsun.güle güle kullan canım.

çook teşekkür ederim cnmmm:1hug:evet cnm bnm genişti baya ucu da top gbydi yanlardan daraltıldı deliklerim o kadar simetrik ki inanamıyorum Serhat Bey çok düzgün yapmış ellerine sağlık:1rolleyes: Çok teşekkür ederim cnm bnm afet olamam ama Allah'a şükür çok içime sindi:)))

burnunu çook beğendim.maaşallah.özelden msj atamıyoru da.sen bana atsan,ne kadara mal oldu operasyon?

teşekkür ederim cnm:) bu arada yeni fotolar yükledim kızlar bantlarımı cıkardım bakın lütfen yorumları bekliyorum:)

surprız olmayan bı sonuc cokk cok guzel...senınde payın var bu guzellıkte haberın olsun:)

merhabalar
bende serhat bey e geçen hafta ameliyat oldum. alçım çıktı. şuanda bantlar var o da çıkıcak. fakat şuanda ucu çok şiş. tam olarak o yüzden ben bişey diyemiyorum. herkes çok güzel olmuş diyor ama.
senin fotoğraflarını göremedim. siteye de yeni üye oldum. görmek için ne yapmalıyım. yardımcı olur musun bana

mikemmmell: canisi cok gecmis olsun sana nice yeni burunlu günler diliyorum yasasin yeni burunlar:::::::))))))))))))))

cnm özeldn mesaj attım sana:)

cnm bnm de burnum çok şişti hatta alçı alındığında ilk gördüğümde öle içime sinmemişti bile ucu gayet iiydi ama üst taraflar pek şişti ama bantları çıardıktan snra hiçbişe kalmadı valla şuan gayet memnunum gerçkten bn ve ailem de bu kadar kolay bi süreç geçicereceğimi düşünmemiştik ben bir de son zamanlara sıkıştırmuştım serhat beye özellikle rica etmiştim hatta:)ama şimdi çok memnunum 1 ay fln oldu bnm de foto ekledim bakabilirsiniz yalnız bu arkadaşımın üyeliği bn de kendime aldım ama arkadaşları hep buna eklemiştim oyüzden zor gelio burda yeni fotolarım var:)

beni de eklermisin cnm doktoruma karar verebilirsem ben ankarada ameliyatı düşünüyorum.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…