Alçılarım alındı yeni resim ekledim bugün 7.gün (30.10.2010)

Güle güle kullan canım, yandan şiş olduğu hiç belli değil, önden uç kısmı bayağı şiş duruyor. Ya benim merak ettiğim kimlerin resmine baktıysam profilden daha küçük önden daha büyük duruyor. Ben de tam tersi, alçı açıldığından itibaren yandan büyük önden küçük bir burun görünüyor, neden acaba? Eski burnumda da önden küçük yandan kocamandı ondan dolayı mı acaba? :uhm:

yasemincim cok begendimmm
simdiden boyle guzeliyilesince dusunemiyorum

Yorumlarınızı bekliyorum kızlar...bugün 7.günüm..
çok tatlı olmuş canm burnuşun güle güle kullan nazar değmesin inş kaydirigubbakcemile2bana yandan çok hoş geldi çok yakışmış cnm darısı başıma veli bey in ellerine sağlık

Canım güzel görünüyor ama daha çok yeni biraz zaman geçsin harika bir sonuç olacağına inanıyorum canım arada bir resimlerini güncellemen gerekecek tatlım
öpüyorum seni sağlıkla

teşekkür ederim kızlar.evet yanaklarım baya şiş burnum küçük kaldı gibi oldu falan ama dr inecek bekle dedi :)))

evet haklısın yandan hiç belli olmuyo önden nasıl belli yaa :)) ne güsel kıs dert ettiğin şeye bak :) belki eski burunla alakalı olabilir

yasemincim cok begendimmm
simdiden boyle guzeliyilesince dusunemiyorum

sağol hayatımm iyileşse de rahatlasam yaa..bantlar var şimdi sıkıldım.ama ilk alçım alındığında bi garip oldum ya senelerdir alışık olduğum burun küçücüktü bi garip geldi

çok hoş olmuş valla..keşke ameliyat öncesi foton da olsaydı...

albüm özel kızlar arkadaşlık daveti yaparsanız eklerim bakabilirsiniz :)

şimdi gördüm eski halini..harika olmuş canım...

maşallah canım ya çok güzel olmuş güle güle kullan tabi önden bakılınca daha şiş olduğu belli oluyor ama genede 7 güne göre aşırı bir şişlikte yok kısacası süpersin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…