Albümünde resim olanlar kimler?

BENRUYARUYA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
1.108
12
Kızlar arkadaş listemde bir sürü kişi var ama kimin albümünde resim var bilemiyorum, zaman zaman burdaki yazışmalardan görüyor ve girip bakıyorum ama takibini yapamıyorum, belki çok meraklıyım ama albümünde resim olan herkesin resmine bakmak istiyorum ya, belki az çok kıyaslama, fikir verme ve aynı durumda olanları görüp (şişlik konusunda) moral bulma, gelecekte hangi aşamalardan geçtiğini görme durumları olur diye. Albümünde resimleri bulunanlar burda buluşalım ve iyi kötü resimlerimizi yorumlayalım, voltranı oluşturalım

benm resmlerim var canım bakablrsn ben senin burnunu cok begeniyorum harika olmus güle güle kullann :) :)

ben hala resimlere yorum yapamıyorum Rüyacım:)) ama bir kez daha baktım az önce fotolarına...şiş tabi hala...daha çok yeni...ama inan çok güzel görünüyor...ilk günlerdeki iki kaş arası şişlik de inmiş...önden de çok düzgün duruyor....için rahat olsun canım:)))

benm resmlerim var canım bakablrsn ben senin burnunu cok begeniyorum harika olmus güle güle kullann :) :)

Canım senin önceden resimlerine bakmıştım, hatta 7. ve 8. günde benim burnum şişlikten görünmezken senin burnunu görünce bayağı bir korkmuştum benim burnum neden bu kadar şiş, çok kötü olacak diye, senin burnun o günlerden belliydi nasıl olacağı, maşallah , eklediğin yeni resimleri görmemiştim bu arada onlarada bakmış oldum, güle güle kullan burnunu.

Sağol canım senin burnun da çok güzel, hele yandan doktorun harika bir iş çıkarmış. Burun insanı nasıl değiştiriyor, en çok da başta yaşını ufaltıyor :)) İki kaşımın ortasındaki şişlik indi aşağıya doğru şişlerim iniyor ama burnumun orta hatta yanak kısmına doğru inen kısımda soldaki şişlik sağdakinden fazla o bakımdan bazen korkmuyor da değilim yamuk mu olacak diye ama öyle olunca doktorumun orta hatta bak, çizgi düz iniyorsa yamukluk olmaz korkma dediğini hatırlayıp az rahatlatıyorum içimi, sonra her sabah yine başlıyor aynı kısır döngü, sanırım paranoyaklaşıyorum, neyseki yarın raporumun süresi doluyor ve mesaiye başlıyorum da belki bu sayade az çok unuturum burnumu :))

benim de var, hem zaten arkadaşız biz =)

Yeni resimler koymuşsun canım şimdi onlarada baktım, inşallah tıkanıklığın burnundan kaynaklanmıyordur da tekrar ameliyat olmak zorunda kalmazsın, bence burnunda farkedilir bir yamukluk yok, çok güzel duruyor bence, suratında çok güzel zaten, sanki bu burunla doğmuş gibisin valla, bu arada iki yıl içinde ne çok imaj değiştirmişsin kıs sen öyle :))

ben çok çabuk sıkılıyorum saç rengi ve şeklinden. o yüzden eski gür canlı saçlarımdan eser yok zaten çok üzülüyorum ama elimde değil Bu arada bugün sihirli bir değnek değmiş gibi.. hiiiç tıkanmadı burnum çok iyi nefes alıyorum. hayırdır inşallah =)

Maşallah de canım, kaşı bir taraflarını :)))

Maşallah de canım, kaşı bir taraflarını :)))

haha tamam peki bu acaba herhangi yapısal bir problem olmadığının kanıtı mı oluyor:S yoksa problem olsa bile bazen hissedilmeyebiliyor mu.. ameliyat öncesini hatırlayamadım şimdi, 2 yıl geçti

haha tamam peki bu acaba herhangi yapısal bir problem olmadığının kanıtı mı oluyor:S yoksa problem olsa bile bazen hissedilmeyebiliyor mu.. ameliyat öncesini hatırlayamadım şimdi, 2 yıl geçti

bu tarz bir problem eğer burnun kemik çatısıyla ilgili yapısal bir nedene bağlı olsaydı...bu sürekli olurdu canım:))

Bence yapısal bir problem olsa ve o yüzden tıkanmış olsa o problem öyle kafasına esince azalıp artmaz, ya da yok olup geri gelmez, ama tabi en güzel cevabı doktor verir canım, inşallah Allah'ın izniyle doktora göründükten sonra güzel haberlerini verirsin.

bu tarz bir problem eğer burnun kemik çatısıyla ilgili yapısal bir nedene bağlı olsaydı...bu sürekli olurdu canım:))

zaten baya uzun bir zamandır sürekliydi hep ağzım açık uyuyordum falan. keza sabahları da öyle. bugün çok rahattım walla özlemişim nefes almayı yaşasın yaaa =)=)=) çok mutlandım. saolun kızlarr =)

Merhaba Rüya, öncelikle teşekkür etmek isterim. Albümdeki resimlerini görebiliyorum. Allah kolaylık versin gün gün baktım resimlere. Yaşamış kadar oluyorum o süreci. Normalde günler çalışırken hızlıca akıyor ama iyileşmeyi bekleyip gün sayınca zor olsa gerek. Fakat gayet güzel görünüyor gelişim. Git gide şişlikler inip şekil belirginleşiyor. Umarım sonuç da tam istediğin gibi olur.
Diğer bazı arkadaşların fotolarını göremiyorum. sanırım arkadaş grubunda olmadığı için ya da ben çok fazla site kullanımını bilmediğim için beceremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…