Aile Planlaması Alanya Antalya

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

eylos_25

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2007
837
67
41
Selam hanımlar bu şehirlerde kol altı implantı yaptırabileceğim hastane biliyormusunuz.Fİyatı nedir?

Merhabalar Antalya'da yaşıyorum Konyaaltın da Akdeniz şifa hastanesinde taktırdım doktor gerçekten çok iyi bir doktor Kerim Emrah Yavuz. 2017 nisan ayında implantı 300 tl civarı bir ücretle aldık ve takma işlemi için 200 tl istediler. 5.5 ay önce evlendik 5.5 aydır regl olmuyorum bu her 5 kadından 1'inde görülüyormuş. Hiç regl olmuyorum. Tekrar aynı doktora randevu aldık yarın çıkarttıracağız. Takılan yerde sol kolumda küçük bir iz ver nasıl çıkarılacak bilmiyorum. Tavsiye ediyor musunuz diyorsanız hamile kalmak istemiyorsanız gerçekten güzel ama aşırı derecede kilo alımı oldu bende 56 kilodan 72 kiloya çıktım 5 ayda. Her gün vücuda belli miktarda hormon salgılıyormuş. Yani işin açıkçası vücudun dengesini ve düzenini bozuyor... Gene de siz bilirsiniz. Dönemler geliyor hissediyorsunuz ama olamıyorsunuz ağrı aynı şekilde ve sivilcelenme de aynı şekilde vücut pis kanı atamıyor vs vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…