al yanaklar

elma_xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
99
0
32
arkadaşlar ben yanaklarımın al al durmasını istiyorum acaba bana bi tavsiyesi olan var mı ayrıca ben doğal elma yanaklılardan olmak istiorum kaydirigubbakcemile2

köpük allıklar yada krem allık diyelim onlarla mümkün. eger yanakların kendiliginden kızarmıyosa bunla yapman ii olacaktır..

ışıltılı değil mat allıklar kullanmalısın canım o zaman daha doğal durur. sanırım krem allık da toz allıktan daha doğal görünüyo

max factor miracle touch creamy blush öneririm...ben kullanıyorum, çok rahat uygulanıyor.. beyaz veya açık buğday tenliysen 14 numara soft pinki denemelisin, çok doğal bir pembelik yaratıyor

neden yanaklarının doğal al al olmasını istiyorsun canım ya doğalı makyaj gibi görünmüyo yanaklarının her tarafı kıpkırmızı ben bu durumdan hiç memnun değilim yani.....:)

neden yanaklarının doğal al al olmasını istiyorsun canım ya doğalı makyaj gibi görünmüyo yanaklarının her tarafı kıpkırmızı ben bu durumdan hiç memnun değilim yani.....:)

Kesinlikle katılıyorum, millet kırmızı yanaklarını fondotenle kapatmaya uğraşır genelde :)

Bir de kızma ama allıkla elma yanaklı olunmuyor bence sadece boyalı bebek olunuyor çünkü allık bu konuda hiç doğal durmuyor.

Ama birşeyi taşıyabilmekte çok önemli sen gene de bir dene belki yakışacak ne malum.
Cilt rengine göre koyu kaçacak pembe ve mat bir allığı yanaklarının orta bölümüne sürersen istediğin gibi görünür herhalde. :)

çok hafif kırmızımsı pembeyi yanaklarından burna doğru hafifçe uygularsan sanırım öyle sonuç elde edebilirsin.

X