Al-bi marka gebelik testi hakkında...

zlmtnz

Sabır...
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2023
428
75
40
Kızlar selam. Al-bi test kullanıp kuruma çizgisi ya da yalancı pozitife rastlayan oldu mu hıç? Ben genelde al-bi yaparım hiç böyle bir pozitif görmedim. İlk etapta gözle çok zor görünen bir gölge gibi bişi vardı, yani bana göre orası 2. Çizginin yeri. Ama bu kez 2 saat falan sonra bir baktım böyle olmuş, anlayamadım

Eklentiler

• 1000000674.jpg
    1000000674.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 90
Bu arada 3 gün önceki kan testim negatif. Bu da geç belirince kafam karıştı

Kızlar selam. Al-bi test kullanıp kuruma çizgisi ya da yalancı pozitife rastlayan oldu mu hıç? Ben genelde al-bi yaparım hiç böyle bir pozitif görmedim. İlk etapta gözle çok zor görünen bir gölge gibi bişi vardı, yani bana göre orası 2. Çizginin yeri. Ama bu kez 2 saat falan sonra bir baktım böyle olmuş, anlayamadım
Kuruma çizgisi canım 2 saat geçmiş bende albi kullandım

Eklentiler

• IMG-20240628-WA0036.jpeg
    IMG-20240628-WA0036.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 83
Çok da beklemiyorum zaten şu an ama yine de bir umut işte bizimkisi.. Bu arada senin albi kuruma mı pozitif mi fotodaki? Sanki diğerleri pozitif gibi

Bu markada kuruma çizgisi 1-2 saate oluşuyor, pek güvenli değil ne yazık ki

Bn çok kullandım bundan. Hep gördüm kuruma çizgisini. Ama soluk ya da gri idi. Bu pembe olunca kafam karıştı. Mesela 2 tane yaptım bından. Birini 3 saatlik İdrarla Diğerini de bir saatlik İdrarla yaptım 3 saatlik olan da böyle çıktı Bir saatlik olan da gölge gibi var
Bu markada kuruma çizgisi 1-2 saate oluşuyor, pek güvenli değil ne yazık ki

Bn çok kullandım bundan. Hep gördüm kuruma çizgisini. Ama soluk ya da gri idi. Bu pembe olunca kafam karıştı. Mesela 2 tane yaptım bından. Birini 3 saatlik İdrarla Diğerini de bir saatlik İdrarla yaptım 3 saatlik olan da böyle çıktı Bir saatlik olan da gölge gibi var

En güzeli başka marka alıp yarın ilk idrarla yapman olur sanırım

Gözün aydın canım çok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah, darısı da başıöa ☺🥰🌸

X