Akupunktur Deneyimi

Tartildim sabah 6kilo 200 gr vermişim tam 1 ay oldu dün. Az mi normalmi bilemedim ama. Elektrik dedigi vucuda igne takip 20dk bekletio elektrk verio o olabilir. Benim her hafta oyle oluyo

az değil tabiki gayet iyi bir sonuç ben izindeyim burada tartı yok ama diyeti hak getire anne evinde olmuyor çok zorlandım yarın ayrılıyoruz buradan inşallah yeni hafta eskisi gibi yaparımda kilo almadan dönerim elektrik işinide mutlaka haberdar ederim

Bende aynen ailemin yanindayim arada kacamak mecbur oluyo. Benim 1 haftam dahq var dr gitmek icin bu hafta 3gun et diger gunler salata var. Heralde 1kilo daha veririm .sende doktrdan sonra diyet listeni ve elektrik olayini haber edersen sevinrm moral bozmadan devam:)

mutlaka haber veririm daha 1 haftam var izindeyim kayınvalidemlere geçecez yarın doktora gitmeden barı kayınvalidemlerde dikkat etsemde kilo almasam

Ben diyetime uyamiyorum malesef.hastalandim usuttum 1haftadr diyetime uymadm ama tartildm sabah toplam 7 kilo olmus.ins devam eder. Senin kilon nasil benim 6lı rakama inmeme 1 kilo kaldi ins

diyete hiç bir şekilde uyamıyorum anneler kızıyor hazırlık yaptık diye dönüşte başlayacam mecbur bu sabah tartıldım 69 çıktım

En azindan kilon sabit kalmis oda iyi. Ben listeme uyamiyorum malesef. Doktorum kizicak ama hastalık yuzunden.

bu gün evime geldim iğneleri çıkarttım kilomda değişiklik yok o kadar yemeğe almamışım bu da iyi. cuma kontrol var yarından itibaren eski düzenime geçerim sende durumlar nasıl

erzincandayım ben bilemiyorum ama memnun kaldım devam edecem cuma’dan itibaren inşallah

Ben bu hafta bozdum misafrm geldi bun gitti yarndan itibaren cok sıkı devam etmem lazim 2haftadr kötü

bende sabah gittim iğneler takıldı tekrardan başlıyorum 15 tatil arası bitti ama eski gayretim yok bir an önce kendimi toplamalıyım aç karnına 69 çıkıyorum daha inemedim cumartesi 68 çıktım ama öyle kaldı tekrar 69 oldum

ben bu gün az yaptım kaçamağı yarına hiç yapmayacam inşallah kilo verince gevşedim toparlanmam gerek

sabah itibariyle 68.700 çıktım keyfim yerine geldi tam gaz devam inşallah

Merhaba ben de önümüzdeki haftaiçi başlamayı düşünüyorum iş arkadaşım 5 ayda 30 kg ya yakın verdi gözümün önünde eridi resmen. Hala da devam ediyor
Umarım bana da faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…