Akupunktur Deneyimi

Bendede igne yerleri bi acima oldu.haftaya baska ilde olucagm icin 2 hafta dr gidemicem tohum yapicakmis 10 gunlukmus. Dediign ne tam bilmiyorum

prp cilt bakımı için kanını alıp tekrar sana enjekte ediyorlar bakım oluyor. Bende tohumu senden duydum nasıl olacak acaba

Merhabalar... Akupunkturu çok düşündüm ama cesaret edemedim. Hangi şehirdesiniz?

Acıdan korkum yok ama güvenilir birini bulamadım. Bir de faydasını görmeyenlerin yorumları var tabi

kesinlikle güvenilir olmalı haklısınız iyi araştırmak lazım

Bende antalyadayim. Igneleri hissetmiyosunuz bile. Asil aci veren bazi bazi açlik oluyo ara ara ama kilo verdikce mutluluk daha fazla

selin&erkal nasıl gidiyor benim iyi gidiyor sayılır bazen canım çok çikolata istiyor hafta sonuna 68i görsem çok iyi olacak kilo vermem gereken sayılar azaldıkça hırsım gidecek diye korkuyorum inşallah öyle bir hata yapmam ama ilk zamanki hırsım azalıyor gibi

aynen bende oyle yaa. azalmasın sonucu ıyıı olcak. bızdedee pasta war suan yemedim ıcım gıttı

69.500 çıktım sabah 65e bir düşsem çok sıkmayacağım kendimi sabretmek gerek işte

Neguzel. Benm ozel gunume denk geldigi icin kilo veremedim sanirim. Moralim bozuldu. Bakalm bkac gun sonra kac cikicam

bende geçen cuma ilk günümdü ödem var demişti cuma günü ak koyun kara koyun ortaya çıkacak sonra izine ayrılıyorum 2 hafta ara verecek en çok bu arayı merak ediyorum kilom ne olacak

1 kilo vermiş çıktım bu günde tartı ucundan 68 gösterdi devam inşallah sen izindesin galiba iyi tatiller sana

Ben cuma gunu gittim 2haftalk progrm verdi . Tartmadi gene ama ben tartildim suan toplam 5kilo vermisim hedef 6lı rakama düsmek suan.

Arada kacamak oluyo malesef tutuyorum kendimi ama ins kolay gecer.kilo vermeye devam ediyorum ama canım arada farkli seyler yemek istiyo

benimde öyle iradem sınanıyor bu günlerde izinde nasıl yapacağım bilmiyorum

benimde öyle doktora söyledim izin dönüşü metabolizmanı hızlandıralım dedi ne yapacak bilmiyorum elektrik dedi ama uygulayınca haber veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…