Akupunktur Deneyimi

Ya 1 kilo bile verememisim niye böyle olduki gerci sabah kalknca tartilmak lazim yarn sabah zatn Kontrole gidicem.moral bozuklugu

yok bozma moralini yarın belli olur birde tartın bozuk olabilir bizim ki bozukmuş sonradan anladık değiştirdik sen değişimi anlarsın zaten kendinden. Birde sabah aç karnına olacak tartı biliyorsun

Tarti bugn aldm ama memnun kalmadm ya degistiricem zatn. Ac karnina gidiyorum . Insallah vermisimir yerin dibine girmek istemiyorum valla.listenin disina 1 kere ciktm dün ama aksam birsey yemedim üzüldüm keske onuda yemeseydim

öyle düşünme bende arada çıkıyorum sabredemiyorum yarın iyi haberler al inşallah

Doktordan geldim tartmadi artik tarti yok bi sure dedi ama ben evde tartilmistm 1 kilo vermisim.

o güzel gözün aydın tartı niye yok acaba belki seansın sonunda tartacaktır

insan meraklanıyor galiba ben bu hafta veremedim yarın kontrol var

tabi ya 1 haftada 1 kilo gayet güzel menün iyiymiş bende yarın yazarım

1.900 kg yağdan vermişim ama 1.600 gr ödem tutmuşum adetimin ilk günü dedim ondan o zaman bu ödem dedi yanı anlayacağın 200 gr gibi gitmiş diğer hafta tam belli olur galiba yağdan gitmesi önemli dedi ödemi atarsın dedi listem sabah öğlen ayni akşama sebze yemeği yaptı sadece sabah öğlen akşam 1 adet ceviz ekledi

ayni işte değişiklik olmadı 69u ucundan görmüştüm ama 70 çıktım

ben bugun farkettım elimde morluk olmuş acımıyo ama acaba akupunktrla ılgılı bıseymı . dr demıstı morluk olabılr ama ılk defa oldu sende varmı

morluk yok bende ama bu gün ilk defa elim sızladı geçen hafta ayaklarım ağrıyı hissetmişti doktor vücudunuz fazlalığını attıkça hassaslaşıyor dedi bu gün fazladan göz çevreme iğneleri batırdı gerginleştiriyormuş cildi, bende kendime ödül koydum hocam 9 kilo daha vereyim prp yaptıracam dedim 35 yaş üstü tüm kadınlar yaptırmalı dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…