Akupunktur başlangıç

QuennN2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2019
15
1
36
Selam arkadaşlar. Bu akupunktur denilen velete bende dün başladım. Yapmadığım diet kalmadı ama hepsini yarıda bıraktım bir kere bile sonuna kadar gidemedim. Kendime verdiğim sözleri hep yuttum. Ama bu sefer kararlıyım. Akupunktur ile çok araştırma yaptım çok sağlam kilo veren insanlar gördüm Buda bana ümit verdi. Şimdi bende başladım bugün 2 günüm herşey gayet sakin gdyo ama önemli olan devamlılığı benim vermek istediğim 15 kg o eski halime geri dönmek için çok dua ediyorum.

Evet şimdi. Doktor bana kabızlık, adet döngüsüyle alakalı sorun yaşayıp yaşamadığımı sordu. Genel olarak yok ddm bende olmadığı için. Ben tokken bile yemek yemek isteyen bi insanım sürekli bişeyler atıştırma isteği vardı bende. Bunları doktor beye söyledim, oda şimdi sana yapacağım iğne sen de iştah bırakmayacak dedi. Gerçekten de canım bişey istemiyor, sadece dün gece biraz miğdem kazındı onda da bi kase yoğurt yiyince şiştim. Ben bile şaşırdım ne kadar çabuk doydum diye.

15587810623637059537381651664475.jpg

Selam arkadaşlar. Bu akupunktur denilen velete bende dün başladım. Yapmadığım diet kalmadı ama hepsini yarıda bıraktım bir kere bile sonuna kadar gidemedim. Kendime verdiğim sözleri hep yuttum. Ama bu sefer kararlıyım. Akupunktur ile çok araştırma yaptım çok sağlam kilo veren insanlar gördüm Buda bana ümit verdi. Şimdi bende başladım bugün 2 günüm herşey gayet sakin gdyo ama önemli olan devamlılığı benim vermek istediğim 15 kg o eski halime geri dönmek için çok dua ediyorum.
Canım sonuçları burda paylaşı mısın ne kadar kilo verceksin bide maliyeti ne kadar

Buda doktorun bana vermiş olduğu liste. İşin güzel yanı saat yok limit yok. İzin verdiği herşeyi istediğin saate günde 3 öğüne bölerek yiyebiliyorsun. Başlangıç kg. 69.8 cuma günü bidaha gdcm 1 hafta olmuş olacak değişimleri burdan size yazıcam.

Canım ben İstanbul da yaşıyorum. Bakırköyde Kızılay tıp merkezi var oraya gttm ilk muayane 55 TL. Haftada 1 gdcm onlarada 30 TL. Devlet hastanesi olduğu için gayet uygun

Selam arkadaşlar yine ben geldim. Bugün 3. Günüm sabah kahvaltısında haş. Yumurtanın beyazı 1 adet. Domates salatalık biber zeytin peynir. Ekmek yemedim. Az yemek yetiyo. Ama dün gece resmen miğdem kazındı açlıktan zor uyudum. Ama dün akşam işten geç çıktım ve saat geç olduğu için akşam öğününü atladım ama bidaha asla. Öğünleri atlamayalım. Yarın yine yazarım selametle

Selam kızlar evet bgn 4. Günüm ve ben dün akşam yine akşam öğününe geç kaldığım için sadece 2 tane yeşil erik yedim. Gece miğdem kazındı. Doktor meyveyi yasaklamıştı ama 2 eriğin bi mahsuru yok bence. Az önce kahvaltımı yaptım. Hadi bakalım. Hayalini kurduğumuz vücud için daha iyi hissetmek için devammmmm

Herkese günaydın. Evet bugün 5. Günüm, dün akşam hiç acıkmadım, çünkü dün ara öğün olarak 1 bardak tarçınlı süt ile 7 adet çiğ badem tükettim, akşama da zeytinyağlı ciğer ile koca bi bardak ayran içtim ve hiç acıkmadım, ve duyduğum ve benim gibi herkesin muhakak duyduğu lahana suyunu denedim. Dün akşam lahana suyu demleyip içtim karın ve bel bölgesindeki yağları çok şiddetli şekilde eritiyormuş. Ben dün gece yatmadan önce bi bardak içtim ayrıca içine 1 2 damla limon sıkmayı unutmayın aksi takdirde çok fena şişlik yapıyormuş. Bu sabah ta içtim. Ve daha kahvaltı yapmadım canım bişey istemiyor ve açıkta hissetmiyorum sanırım akupunktur 3. Günden sonra etkisini gösteriyor. Şuan herşey gayet iyi. Akşamları spor yerine mezdeke açıp oynuyorum benim gbi spor yapmayı sevmiyorsanız her akşam yarım saat oynayın hem çok eglenceli oluyo. Aynanın karşısında oynamanızı tavsiye ederim motive olmanız açısından. Yarın yine görüşürüz.

Evetttttt arkadaşlar bugün cuma ve 1 hafta olduuuuu. Ve bgn tartılmaya gittim veee 2 kg vermişim. Nasıl mutluyum anlatamam. Hem çok rahat bi hafta geçirdim. Hemde 2 kg verdim.

Evet selam arkadaşlar bugün 2 hafta oldu ve toplamda 3 kg vermişim. Bence gayet iyi böyle devam ederse ayda 6 kg vermiş olacağım. Ve bu hafta bayram haftasıydı biraz kaçırdım onda bile 1 kg vermişim. Sormak istediğiniz bişey olursa cevaplarım. Yemek yeme düzenim aynı bu arada. Aç kalmadan zayıflıyorummmm.

X