Mutfak Dekorasyonu Aksu granit tencere kullanan var mı?

vuslata hasretim

En güzel dua "M"
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
282
402
Arkadaşlar merhaba. Dün granit tencere seti araştırırken aşağıda resmini eklediğim granit setini gördüm. Markası aksu imiş. Daha önce hiç duymadım ama fiyatı baya uygun geldi. Biraz araştırdımolumlu yorumlar var kullananlarla ilgili ama yeterli gelmedi. Aranızda bu markayı duyan bilen var mı? :)

202903020_tn120_0.jpg

söylediklerine göre bu markayı taç üretiyormuş ve bence taçın ürünleri de kaliteli ürünler oluyor genelde ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarımdan henüz bir şikayet duymadım (gerçi çok kullanan arkadaşım yok ama :) )

Granit tencere kullanmadım ama korkmaz tencere setini kullanıyorum. Çok daha kullanışlı olduğunu söylemeliyim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Anneme almak istiyorum da siz de yazalı 1 sene olacak neredeyse kullandiysaniz çizilmé felan oluyor mu yorumunuz ne olur?
Arkadaşlar merhaba. Dün granit tencere seti araştırırken aşağıda resmini eklediğim granit setini gördüm. Markası aksu imiş. Daha önce hiç duymadım ama fiyatı baya uygun geldi. Biraz araştırdımolumlu yorumlar var kullananlarla ilgili ama yeterli gelmedi. Aranızda bu markayı duyan bilen var mı? :)

Eki Görüntüle 1777068

Merhaba anneme almak istiyorum ama siz 1 sene olacak neredeyse aldiysaniz ve de kullandiysaniz cizilme oluyor mu yorumunuz ne olur??

Anneme almak istiyorum da siz de yazalı 1 sene olacak neredeyse kullandiysaniz çizilmé felan oluyor mu yorumunuz ne olur?

Merhaba anneme almak istiyorum ama siz 1 sene olacak neredeyse aldiysaniz ve de kullandiysaniz cizilme oluyor mu yorumunuz ne olur??

Merhaba. Herhangi bir çizilme olmadı ama sapları hiç sağlam değil. Benimkilerin çoğu çatladı.

Merhaba. Herhangi bir çizilme olmadı ama sapları hiç sağlam değil. Benimkilerin çoğu çatladı.
saplarında değişime gittiler diye biliyorum ilk ürettikleri saplar çok kötüydü neredeyse hepsi çayladı şu an saplarını komple bütün şekilde gönderiyorlar bildiğim kadarıyla çatlayan sapların yerine de yenisini veriyorlar aldığınız yer ile irtibata geçerseniz yardımcı olabilceğini düşünüyorum.

X