Akşam olunca beliren iç sıkıntısı nedir?

vintagelin

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
18
39
34
Babamın vefatından sonra bir türlü toplayamadım 4 yıl oldu ilk iki yılında ilaç desteği de aldım artık eskisi gibi değilim ama kaygı bozukluğu miras olarak kaldı. Akşam olduğu an içimi sıkıntı kaplıyor daralıyorum bunalıyorum mutsuzlaşıyorum. Moralim bozuk ama neye bozuk bilmiyorum gibi düşünün. Nasıl geçecek bilmiyorum. Terapi de aldım ilaçta bir yerde en ufak olumsuzlukta geri geliyor. Sizden ricam bir yol bilen yazabilir mi? Neler yapmalıyım? Geçer mi? Bazen hiç geçmeyecek gibi gelip daha çok üzüntüye kapıldığım oluyor. Çocuğumla kafamı dağıtıyorum. Ama akşam olunca ki iç sıkıntısı geçmiyor. Eşim vardiyalı çalıştığı için 15 gün akşamları olmuyor o zaöan daha çok yaşıyorum bu durumu.

Herkeste farklı seyrediyor işte bende gündüz çok bınalıyor sıkılıyorum hele ikindi vakti nasıl darlanıyorum ama hava kararmaya başladı mı açılıyorum gece daha iyi oluyorum. Tedaviye devam edin derim nasıl tam geçecek bende bilmiyorum çok yorucu çok Allah yardımcımız olsun..

Anksiyete bozukluğunun en belirgin özelliklerinden biri bu yaa maalesef. Günün belli bi saati bize güvensiz geliyor. O saatlerde bunalıyoruz. Herkeste farklı oluyor saatler. Bende gece 23 ve sabaha karşı olan kısımda çok iyiydim ama ondan öncesi perişanlıktı. Hem ilaç kullanmaya devam ediyorum hem de içimin sıkıldığı vakitlerde mümkün olduğunca dışarı çıkıyorum kendime iş çıkarıyorum böyle böyle azaldı baya ama yine de en sevdiğim saatler değişmedi

Siz selectradan 6. aydan sonra fayda gördünüz değil mi? Benimde 4 ay olacak halen daha inişli çıkışlı geçiriyorum bu saatlerde çok rahat oluyorum ama gündüz tutuyor aslında iyidim ama şu son bir haftadır tutuyor yine

Evet tam anlamıyla rahatlamam tam 1 yılı buldu. Regl öncesi hala hafif de olsa vuruyor sıkıntı. Doktorum çok normal ruh halimiz her zaman iyi olmayabilir diyor.

Evet tam anlamıyla rahatlamam tam 1 yılı buldu. Regl öncesi hala hafif de olsa vuruyor sıkıntı. Doktorum çok normal ruh halimiz her zaman iyi olmayabilir diyos

Evet tam anlamıyla rahatlamam tam 1 yılı buldu. Regl öncesi hala hafif de olsa vuruyor sıkıntı. Doktorum çok normal ruh halimiz her zaman iyi olmayabilir diyor.
Anladım yani sabırla yola devam. Peki bu bir sene içinde çok zorladığı zamanlar oldu mu? Evet regl öncesi baya zorluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…