Akreplerin Aşk Tablosu

E

EU1

Ziyaretçi
AKREPLER’İN AŞK TABLOSU
AKREP-KOÇ İhtiraslı bir aşk ****
AKREP-BOĞA Son derece çekici ve kazançlı ****
AKREP-İKİZLER Başlanmasa iyi olur *
AKREP-YENGEÇ Son derece uyumlu *****
AKREP-ASLAN Aşırı uçlarda dolaşılır ***
AKREP-BAŞAK Başarılı bir ilişki ***
AKREP-TERAZİ Olabilir de olmayabilir de **
AKREP-AKREP Heyecan verici bir macera *****
AKREP-YAY İlginç bir ilişki ***
AKREP-OĞLAK Romantik ve heyecanlı ****
AKREP-KOVA Gerilimli bir zorlama ***
AKREP-BALIK Derin duygular ****

AKREP-YAY İlginç bir ilişki ***eşimle beni daha iyi tarif edemezdiniz doğrusu

eski sevgilim - AKREP-İKİZLER Başlanmasa iyi olur * aynen böyleydi valla başlamasaydı keşkee

şimdiki sevgilim - AKREP-OĞLAK Romantik ve heyecanlı **** eveeet:asigim:

akrep-balık derin duygular. daha açıklamalı olabilirdi ama yinede güzel
akrep-balık(tutkulu ve romantik) bence bu daha güzel

bizde akrep- balik olarak gercekten derin duygularla bagliyiz birbirimize.Allah bozmasin.

AKREP-TERAZİ Olabilir de olmayabilir de
Oldu oldu hemde çok güzel oldu:asigim:

AKREP-AKREP Heyecan verici bir macera *****

Hemde nasıl heyecan. Bazıları akrep akrep zor derler, ama bence pek öyle değil. Sekiz yıldır anlaşıp gidiyoruz işte. :1hug:

ben akrebim eşim balık..ama son derece berbat giden bir evlilik nedeyim..dengesi bozuk bir insanla yaşamak zorunda kalıyorum..herşeye koşturan düzeni sağlayan benim..ben onun kadar ezik ve güçsüz bir insan daha tanımadım..aslında kafası çok çalışıyoo ama içkiden kafayı kaldıramıyorki malesef..karakterlerimiz zıt..ben güçlü o ezik..oda bunu kaldıramıyor işte..ben denedim buda başka bir bakış açısı örnek vereyim dedim arkadaşlarım..sevgilerle.. sevgiyle kalın..a.s.:nazar:

AKREP-YENGEÇ Son derece uyumlu *****

güsellll :sm_cool:

Akrep-Kova pekte dediği gibi değil gayet iyi anlaşıyoruz aşkımla Allah sonumuzu getirsin:asigim:

ayselce'ye katılıyorum senin için olan kovayı bulursan akreple muhtesem bir cift oluyor.....

ne demek yani bu:S

ne demek yani bu:S

bence en alası bu olur ya terazi erkekleri harika oluyolar ya çok güzel iltifat ediyolar espiri anlayışları yerinde çok matrak oluyolar Burak nerdesin yaakafamçokkarıştıve de onlarsız yapılmıyo ama ah ben yok muyum işte huyum kurusunkafamçokkarıştımahvettim herşeyi inadımda inat tabi çok abarttım ya sırnaşık şeyama bence terazi harikaaaaaaaa

Yok ya ben yanlış bakmışım galiba bu ilk burç bayanlar için demi ben erkekler için sandımda ondan nasıl yani dedim:KK70:
Ama sağol yinede:KK66:

benım aşk hayatımda kımse yokkı kaldım valla olece..:) emegınıze saglık

cidden inanılmaz ilginc b çiftiz etrafteki yakınlarımızı şoke ediyoruz sanırım,ama Allah bozmasın aramızı n kadar kızsakta birbirimize hiç bi şekilde kopamıyoruz.önceki lişkimde de adı lazım değil ikizlerdi aman olmasaydı 1 ay daha dorusu 27 gün çıktık ve 23 günü kavga v küslüktü dayanamadım yani.akreplere önerim ikizlerse etrafınızdaki arkanıza bakmadan kaçın :KK66:

benimde sevgilim yok ama BAşak erkekleri her zaman dikkatimi ceker

X