akraba evliliğinde bebeğin gelişmemesi olurmu

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
kızlar bugün çok üzücü bir haber aldım eltimle kaynım akraba evliliği yaptılar dayı hala çocukları 2 aylık hamileydi fakat bebek gelişmediği için c.tesi bebeği alıcaklar sizce neden olur bu akraba evliliğiyle ilgilimidir bebek karnında canlı fakat mesela 3 aylıkken 2 aylık gibi görünücekmiş sağlıksız bi bebek dünyaya getirmemek için dr lar alınması şart demiş bilgilerinize ihtiyacım var kızlar şimdiden çok teşekkürler

kızlar bugün çok üzücü bir haber aldım eltimle kaynım akraba evliliği yaptılar dayı hala çocukları 2 aylık hamileydi fakat bebek gelişmediği için c.tesi bebeği alıcaklar sizce neden olur bu akraba evliliğiyle ilgilimidir bebek karnında canlı fakat mesela 3 aylıkken 2 aylık gibi görünücekmiş sağlıksız bi bebek dünyaya getirmemek için dr lar alınması şart demiş bilgilerinize ihtiyacım var kızlar şimdiden çok teşekkürler

canım bence akraba evlilikleri eğer sakıncalı olsaydı dinimizde yasaklanırdı ben bu görüşe katılmıyorum etrafımda okadar çok akraba evliliği yapmış çiftler varki bebekleri maşallah çok sağlıklı ama kan uyuşmazlığından yada spermin bozukluğundan vs okadar çok sebep varki bence akraba evliliği bu sebeplerden sayılmamalı

X