Aknt m adet mi kanama m ayrdedemiyorum ltfen yardm:(((

batarang

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
451
3
merhaba kıslar
ben pkoluyum ve bildiğiniz gibi ne zaman adet olacağımı pek bilemem,normalde 10 gün önce adet olmam gerekiyordu ama tabi ki olmadım,3gün önce kahverengi akıntı,pıhtı gibi bişeyler geldi sonra kan rengine dönüştü,şimdi 2 gündür hep kırmızı ama o kadar az ki ne olduğunu anlayamıyorum...lütfen fikri olan söylesin:sm_confused:

bazen oluyor öyle durumlar benimde geçen sene olmuştu. yalnız benim adetlerim düzenlidir 10 gün geçti doktorum yeni gebelik olabilir demişti. sonra tabiiki uçtu gitti. yeni bir gebelikte olabilir tutunmaya çalışıyordur belkide. benim tutunamamıştı bebişim. dikkat et kendine ağır kaldırma. bekle bakalım bir süre daha ondan sonra test yaparsın. inşallah hamilesindir ve bebişin tutunur annişine.

cok mrk ettim pkoluyum ne demek? nedir o......

bir tür yumurtalık hastalığı nette araştırırsan bulursun. birden çok yumurta gelişmeye çalışıyor başaramayınca kiste dönüşüyor. tabi buda gebeliği engelleyen etkenlerden birisi. yalnız herkese göre değişiyor bu benimki mesela genetikmiş. adetlerim düzenli bir belirtisi felan da yok. çoğunun adetleri düzensiz, tüylenme kiloda artış v.s. gibi belirtiler oluyor.

bazen oluyor öyle durumlar benimde geçen sene olmuştu. yalnız benim adetlerim düzenlidir 10 gün geçti doktorum yeni gebelik olabilir demişti. sonra tabiiki uçtu gitti. yeni bir gebelikte olabilir tutunmaya çalışıyordur belkide. benim tutunamamıştı bebişim. dikkat et kendine ağır kaldırma. bekle bakalım bir süre daha ondan sonra test yaparsın. inşallah hamilesindir ve bebişin tutunur annişine.

canım saol açıklaman için,pkoluların başına böyle şeyler gelebiliyomuş demek ki?neden oluyo ki bu bir fikrin var mı?ayrıca hamile olma olasılığım çok düşük çünkü daha 15 günlük evliyim

X