Göz Makyajı Akmayan kalıcı göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

fataldanger

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.610
1.113
Saatler gecse de göze ilk srüldüğü anki gibi kalan, dayanıklı,dağılmayan, uzun süre kalıcı göz kalemi arıyorum. Geçen watsonsa gittiğimde çalışan kızın tavsiye ettiği maybellinenin kalemi tam bir hüsran oldu. Siz bana hangi markayı önerirsiniz? Aradığım göz kalemini nasıl bulabilirim, tavsiyelerinizi bekliyorum.

geçen hafta kardeşime aldık loreal'den. harika bişeydi. hep aktıgı için normalde kalem kullanmam ben ama bunu çok begendim. ben bir kere kullandım. koca gün gözümden silinmedi.

Colossal Kajal mı bu dediğiniz? Eğer değilse birde buna bakın bence. Benim yüzümde 11 saat hiç akmadan durdu,sonra çıkardım. Ama kendilerinin de iddia ettiği gibi 12 saat dururdu.

Physicians formula shimmer strips kalemler canım yoğun araştırmalarım sonucunda aldığım mükemmel duşa girsem bile aynen gözümde kalan kalemler kesinlikle tavsiye ederim

Colossal Kajal mı bu dediğiniz? Eğer değilse birde buna bakın bence. Benim yüzümde 11 saat hiç akmadan durdu,sonra çıkardım. Ama kendilerinin de iddia ettiği gibi 12 saat dururdu.
teşekkür ederim. evet sözünü ettiğim ürün colossal kajal. sizde nasıl böyle oldu hayret ettim, ben de dağıldı aktı

geçen hafta kardeşime aldık loreal'den. harika bişeydi. hep aktıgı için normalde kalem kullanmam ben ama bunu çok begendim. ben bir kere kullandım. koca gün gözümden silinmedi.
teşekkür ederim. kalemin bir adı var mı yoksa lorealin kalıcı göz kalemi desem verirler mi

canım orıflamede sensorlu the one nın kalemı var ve gercekten akmıyo memnunum bılgı ıcın msj atabılırsın

Clossal kajal kesinlikle akmiyor.hem ucuz hem kaliteli..unlu markalarin bircok kalemlerini denedim.assla pahalidir akmaz diye birsey yok.canima tak deyip 70 tl kalem aldigim ve aktigi icin begenmedigim oldu...clossal kajali dene...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…