Göz Makyajı Akmayan eyeliner??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

marshhmalloww

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2014
68
12
29
Merhaba kızlar,benim büyük bir sorunum var.Gözkapaklarım çok yağlı olduğu için eyelinerım ve çektiğim kalemler durmadan akıyor ya da göz kapağıma bulaşıyor.Gözüme ilk önce Flormarın concelarından sürüyorum daha sonra üstüne sabitlesin diye pudra sürüyorum ya da direk far bazı sürdüğümde bile akıyor hem de gözümün her tarafına bulaşıyor.Bildiğiniz akmayan makul fiyatta bir eyeliner varsa ya da akmaması için bir yöntem biliyorsanız söyleyebilir misiniz? Çünkü her makyaj yapışımda 1 saat sonra gözlerimi simsiyah görmekten sıkıldım

Merhabalar yıllardır eyelıner dplıner kullanrım vazgecılmezım.. Alixavien dene ıstersen ben cok memnunum akmaz ancak yıkadıgın zaman.. fıyatıda 16-20 lıra arasında...

göz kapaklarına önce toz sabitleyici pudra sür....essence nin ki hem hesaplı hemde çok iyi sabitleyici pudrası...

wet n wıld eye lıner hem hesaplı hem de çok siyah ve akmıyor...10 tl olması lazım...incecik fırçası var güzel kullanışlı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…