Pudra, Fondöten, Kapatıcılar akmayan bulaşmayan kalıcı fondöten

BirazMutluluk

Guru
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
213
21
Kullandığım fondötenlerin hepside bir süre sonra cildimde yağlanma yapıyor ve kıyafetlerime bulaşıyor.açık renk tişörtlerimin yakaları hep fondöten oluyor. :KK43:
önerebileceğiniz akmayan,bulaşmay n en azından 8 saat dayanıklı bir fondöten markaları rica ediyorum sizden.

Değil 8 saat sabah sürüp uzun bir gecenin sonunda hala ilk anki kalıcılığı ile SmashBox High Definition'ı şiddetle öneririm..
Ama Aynı MAC gibi bu da biraz pahalı,yine de değer.

cecile'in matte efect fondoteni birde yine cecile'in no transfer fondoten yüzde sabitlenip kalıyo fiyatıda öyle aman aman pahalıda değil kaliteside çok iyi bn kullnıuoyurm memnunum

cecile'in matte efect fondoteni birde yine cecile'in no transfer fondoten yüzde sabitlenip kalıyo fiyatıda öyle aman aman pahalıda değil kaliteside çok iyi bn kullnıuoyurm memnunum
bende bu aralar cecile'in no transfer fondötenini ve maybelline 24 saat kalıcı fondötenini araştırıyordum ama kapatıcılığı konusunda kararsız kalmıştım.kapatıcılığı nasıl bu ürünün?birde hani bazı fondötenler çok yapay durur,resmen belli olur fondöten ve mimik çizgilerine dolar.bunda öyle bir sorun var mı?

loreal infilabble fondöten almanı öneririm kırmızı kapaklı olanı çabucak sürmek dağıtmak gerekiyormuş fln griyi önermişti satıcı bayan bana gayet güzeldi eğer o sana pahalı gelirse catharine arley pudra var kapatıcılığı orta iki resngini aldım ama dışarıya çıkarken hiç kullanmadığım için bulaşma yapıyormu bilemiyorum..fiyatı 5-7 lira arası değişiyor

100_6879%5B1%5D.JPG

bunun dışında max factor creme puff var ama o bulaşma yapıyor sanki..ama hem kapatıcılık hem akma bulaşma yapmasın çizgilere dolmasın 8 saat kalıcı olsun diosan önerdiğimiz markalardan al zaten uzun gidiyorlar hemen bitmiyorlarki

loreal infilabble fondöten almanı öneririm kırmızı kapaklı olanı çabucak sürmek dağıtmak gerekiyormuş fln griyi önermişti satıcı bayan bana gayet güzeldi eğer o sana pahalı gelirse catharine arley pudra var kapatıcılığı orta iki resngini aldım ama dışarıya çıkarken hiç kullanmadığım için bulaşma yapıyormu bilemiyorum..fiyatı 5-7 lira arası değişiyor

100_6879%5B1%5D.JPG

bunun dışında max factor creme puff var ama o bulaşma yapıyor sanki..ama hem kapatıcılık hem akma bulaşma yapmasın çizgilere dolmasın 8 saat kalıcı olsun diosan önerdiğimiz markalardan al zaten uzun gidiyorlar hemen bitmiyorlarki
pudra kullanamıyrum malesef,tüzüm pul pul görünüyor.ben cecile ya da maybelline arasında kararsız kaldım.acaba hangisinin kapatıcılığı yüksek?
yinede vakit ayırıp cevap yazdığın teşekkür ederim :)

bende bu aralar cecile'in no transfer fondötenini ve maybelline 24 saat kalıcı fondötenini araştırıyordum ama kapatıcılığı konusunda kararsız kalmıştım.kapatıcılığı nasıl bu ürünün?birde hani bazı fondötenler çok yapay durur,resmen belli olur fondöten ve mimik çizgilerine dolar.bunda öyle bir sorun var mı?

Canım sana kesinlikle cecile öneririm bende kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım çok doğal duruyor bulaşmıyor ve cildin tazeliğini koruyor.Kozmetikcim artık cecile nin eskisinden daha kaliteli oldugunu isveçin satın aldıgını artık isveçde üretildiğini söylemişti :KK16:

Canım sana kesinlikle cecile öneririm bende kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım çok doğal duruyor bulaşmıyor ve cildin tazeliğini koruyor.Kozmetikcim artık cecile nin eskisinden daha kaliteli oldugunu isveçin satın aldıgını artık isveçde üretildiğini söylemişti :KK16:

ben cecile'in patakremini ve pudrasını aldım..hiçbişeye alerji göstermeyen cildim ne zmn onları sürsem sivilcelendi,çok ilginç..

bütün pata kremler ağır ve yogun bir yapıda olduğu ve yağlı olduğu için ,yağlı ve sivilceli cilter için pek uygun değil bütün markların pata kremlerinde bu sorun olur zaten.
efuli çok teşekkür ederim,ikisi arasında kararsız kalmıştım.cecile denemeye karar verdim.Zaten parfümlerini de beğeniyorum bu markanın..

ben cilde sürülen ürünlerde ucuz olmasın amacındayım. ya hiç kullanmam yada kullancaksam kaliteli olmalı.. bnce ucuzuna kaçma.

malesef cecilein fondötenini(no transfer) aldım fakat hiiiç sevmedim.hiçbir şekilde en ufak bir izi bile kaptmıyor ayrıca kıyafetlere bulaşıyor.ben özellikle bu özelliği için istemiştim fakat yalanmış.ayrıca kalıcıda değil ve sitesinden veriğim sipariş anca bir haftada gelebildi.ama parfümü süper!iris...onu kullanalı herkes parfümümü sormaya başladı.tam bir yaz parfümü çiçeksi ,hafif :)

X