Aklını alıcam...

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
96
38
Aklını alıcam...

- Eğer işe ondan önce gidiyorsanız, vücudunuzun en favori bölümünün fotoğrafını yastığının üzerine bırakın.

- Alışveriş listesinin arasına sizi hatırlatacak küçük aşk sözcükleri ekleyin.

- Parfümünüzü sıktığınız oyuncakğı arabasında bırakın. Arabaya bindiğinde sizin kokunuzu alacak ve bilinçaltında bu koku sizi hatırlatacağından aklında hep siz olacaksınız.

- Okuduğunda çığlık atabilecek kadar seksi bir not yazıp defterinin arasına koyun.

- Onun favori şarkılarından oluşan ve spor yaparken dinleyebileceği bir cd'yi gizlice spor çantasının içine atın.

- "Seni özlüyorum" yazılı mesajı cep telefonunun açılış notuna yazdığınızda, telefonunu her açtığında aklında yine siz olursunuz.

- Havlu askılarından birinin üstüne kendi isminizi, diğerine de onun ismini yazın.

- Çok eğlendiğiniz bir gün çekilmiş fotoğrafınızı, çerçeveleyip masasının üstüne koyun ki sizinle ne kadar harika vakit geçirdiği bir an olsun aklından çıkmasın.

- "Bu gece, 8.30'da mutfakta!" gibi onun ilgisini çekebileceğiniz bir mesaj gönderin.

- İş için uzaklara gittiğinde bavuluna mutlaka sizi hatırlacak bir şeyler koyun, mesela seksi iç çamaşırınızı.

Nilberam canım çok güzel bir yazı yı paylaşmışsın bizimle bende bunu hrkes okusun yani eşleri olanlar okusun diye ana sayfaya alıyorum çünkü artık bana bir faydası yok eşimle zaren ayrıyım.Teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…