Aklından çıkar demekle olmuyor işte.....

gxoxnxuxl çelen

gel artık melek yüzlüm...
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
260
0
40
Olmuyor işte bebek konusunu kafamdan atamıyorum tam attım derken yine hatırlatacak bi film,bi şarkı yada "hani daha bebeklenmedinizmi?" dicek bi tanıdık çıkıyor.Milletede bişe olyor sanki.size ne kardeşim! olsa zaten sizi hiç merakta bırakmıcaz ama yok işte yok.. yok.. istemekle olmuyor işte... hayat herzaman insanın her istediğini vermiyor ben sabır ediyorum siz neden etmiyosunuz?Zevk mi alıyorsunuz ben acı çektikçe.ben istemiyormuyum anne dicek bi çocuk...varlığıyla bana mutluluk sağlıcak yaşam kaynağı olcak bi çocuk ben istemiyormuyum?niye beni anlamıyorlarki niye bebeği olmamış bir kadının psikolojisini düşünmüyorlar...yazık ya çok yazık!kendini bilmez ukala insanlara çok yazık!

Bu konuda bendeçok şikayetçiyim canım anlayışsız insanlar çıkıyor olmadık yerde soruyorlar ve bunların çoğu anne olmak istediğimi biliyor.Hepsinden nefret ediyorum onların olduğu ortamlardan uzakduruyorum her kaşılaşmamızda sormaktan bıkmıyorlar.Zaten üzülüyorum ve üzüntümü ikiye katlıyorlar Allahım büyük onlarında kızları var anne olmasınlar demiyorum ama yaşadıklarımı ancak böyle anlayabilirler.......

Bu konuda bendeçok şikayetçiyim canım anlayışsız insanlar çıkıyor olmadık yerde soruyorlar ve bunların çoğu anne olmak istediğimi biliyor.Hepsinden nefret ediyorum onların olduğu ortamlardan uzakduruyorum her kaşılaşmamızda sormaktan bıkmıyorlar.Zaten üzülüyorum ve üzüntümü ikiye katlıyorlar Allahım büyük onlarında kızları var anne olmasınlar demiyorum ama yaşadıklarımı ancak böyle anlayabilirler.......

bilmiyorum ya canım ne desemde onların canını benim canımı yaktıkları gibi yaksam bilemiyorum.yapamıyorum üstelik kızıpta içimi boşaltamıyorum.

Olmuyor işte bebek konusunu kafamdan atamıyorum tam attım derken yine hatırlatacak bi film,bi şarkı yada "hani daha bebeklenmedinizmi?" dicek bi tanıdık çıkıyor.Milletede bişe olyor sanki.size ne kardeşim! olsa zaten sizi hiç merakta bırakmıcaz ama yok işte yok.. yok.. istemekle olmuyor işte... hayat herzaman insanın her istediğini vermiyor ben sabır ediyorum siz neden etmiyosunuz?Zevk mi alıyorsunuz ben acı çektikçe.ben istemiyormuyum anne dicek bi çocuk...varlığıyla bana mutluluk sağlıcak yaşam kaynağı olcak bi çocuk ben istemiyormuyum?niye beni anlamıyorlarki niye bebeği olmamış bir kadının psikolojisini düşünmüyorlar...yazık ya çok yazık!kendini bilmez ukala insanlara çok yazık!

merhaba canım bende aynı durumdayım sanki çevremizdeki insanlar hamiş olduğumuzda bizden çok sevinecekler öyle davranıyolar onlara ne oluyo neden bu kadar dert ediyolar anlamıyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

sizlere katılıyorum aynen..bebişilerimiz olduğunda sanki bizlerden çok sevinecekler..şuan olmuyor diye sanki bizlerden daha çok üzülüyolar..olduk olmadık yerde soranlara bende çok kızıyorum önceden belli etmiyordum ama artık kırılacaklarmı diye dusunmeden veriyorum herkese cevabını..sorduklarınada pişman oluyolar walla..

doktora gittin mii
sorun sende mi
tüp yaptırdın mı
neden tutmadı
iyi bir doktor varmış
kocan ne diyo
gene yaptırcak mısın KİME NEEEEEE YAHUUU KİMENEEEEEEEEEEE

kıslar aynı sorun bende de var...buluttan nem kapıyorum..senağlama
cevremdekı ınsanlar tesadufmudur bılmem sureklı bebek muhabetı yapıyor..ve ben kendımı guclu ve takmıyor gostermek adına hıc bellı etmemeye calısıyorum..:çok üzgünüm:ama ıcım nasıl acıyor bır bılsenız..

ınsallah bızımde bebıslerımız bırgun gelıcek kıslar..oyle ortamlardan uzak durmaya calısın,boyle kısılerle mesafelı davranın..

sevgıler..:smiley-cool:

canim cok haklisin akildan cikarilmiyor ve bence cikardim desekte bu bebek istegi bebegimiz olana veya hamile kalana kadar aklimizdan cikmayacak!!!!

Böyle insnaları çevrenizde dadi tutmayın..sizde cevaplarını verin utansınlar...Düşünmüyorum çocuk deyin..
Benimde olmuyordu,kaynanam eve toplardı herkesi masus sordururdu komşularına,sinirden çok ağladım mutfakta..baktım olmuyor bir daha gitmedim evine..sonrada nedne kaçayım dedim..dikildim çocuk istemiyoruz dedim her seferinde..
bunlar düşüncesiz insanlar bizlerin ne hissettiğini nasıl özlem içinde olduğumuzu anlıyamıyacak kadar düşüncesizler!!
Allaha havale ediyorum böyle insnaları...

kıslar aynı sorun bende de var...buluttan nem kapıyorum..senağlama
cevremdekı ınsanlar tesadufmudur bılmem sureklı bebek muhabetı yapıyor..ve ben kendımı guclu ve takmıyor gostermek adına hıc bellı etmemeye calısıyorum..:çok üzgünüm:ama ıcım nasıl acıyor bır bılsenız..

ınsallah bızımde bebıslerımız bırgun gelıcek kıslar..oyle ortamlardan uzak durmaya calısın,boyle kısılerle mesafelı davranın..

sevgıler..:smiley-cool:

gelmesine bi fırsat verseler kafamızı rahat bıraksalar:çok üzgünüm:eek:lacak eminim eminimki allah tüm isteyenlerin kucanı karnını doldurcak ama kurban olayım bi durun ya yasakkelimeiyi niyetlerinize çok teşekkür ederm arkadaşlar
senağlama

X