Akip giden makyajim

Aysenaz93

Omrum, canim, sinan'im❤️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2016
2.575
3.585
31
Kizlar gunluk makyaj olarak hep dogal tonlarda azicik allik suruyorum, bronzerla golgelendirme yapiyorum 2 saate puff ucup gidiyor hicbir sey surmemisim gibi.
Goz kalemim rimelim hic akmaz, ruju da tazeliyorum zaten gun icinde.
Ama ten makyajimin kalici olmasi icin napabilirim? Makyaj bazi da kullanmak istemiyorum zaten gunes koruyucuydu nemlendiriciydi derken su sicaklarda yapis yapis olurum iyice.
Eminim tecrubeniz vardir ne yapayim sizce :KK16:

Bu sıcakta makyaj mı durur yüzde?ben akıp gidicem sıcaktan makyaj ne yapsın ?bu arada baz tavsiye edecektim ama sen zaten onu istemiyorsun üzgünüm başka tavsiyem olamayacak

Sen baz istememişin ama ben yine de tavsiye edeyim sebamedin güneş koruyuculu bazı var güneş koruyucu yerine onu kullanabilirsin

once krem ürün kullanıp üstüne pudra ile desteklemeyi bir deneyin
yani önce krem allık üstüne aynı ton hafifce toz allık gibi

Bu sıcakta makyaj mı durur yüzde?ben akıp gidicem sıcaktan makyaj ne yapsın ?bu arada baz tavsiye edecektim ama sen zaten onu istemiyorsun üzgünüm başka tavsiyem olamayacak
Aslinda sicak olayi degil kisin da boyle. Galiba toz urunler kullandigim icin. Belki krem allik falan kullanirsam sorunum cozulur simdi aklima geldi:)

once krem ürün kullanıp üstüne pudra ile desteklemeyi bir deneyin
yani önce krem allık üstüne aynı ton hafifce toz allık gibi
Krem urunleri dagitirken sorun yasamam umarim. En iyisi benefit'in likit allik-rujlarindan aliyim. Biraz pahali minicik sey ama baska turlu olmayacak

Primer kullanmiyosan setting sprey kullanmalisin, makyajin bittikten sonra yuzune puskurt. Ama primer olmadan ten makyaji pek kalmaz..

Basligini okuyunca aklima su sarki geldi:
Gecip giden uuu zamanlari uuuu bir yerlerde buuulsam:ıslık:

Yapma o kadar makyaj diyebilirim sadece cildine yazik:oops:
Bi de makyaj sabitleyici spreyler var makyaj sonrasi sikilan ama makyaji onermiyorum onlari hele hic onermiyorum. Ne o ole kaip gibi surat cilt nefes almiyor:KK12:

Bu olayi da duymustum hic anlamadim yuzume su sikinca makyaj akicakmis gibi geldi :KK48:
ben de aynen oyle dusunuyorum amabelki de makyajin kurumasina firsat verip hafifce SIKMAK gerekiyordur.ayrica ben shiseido pudra seklinde fondoten kullaniyorum,cildim sorunlu yine de iyi kapatiyor,kalip gibi degil zaten markanin tarzi buymus:) arastirabilirsiniz

Bi de makyaj sabitleyici spreyler var makyaj sonrasi sikilan ama makyaji onermiyorum onlari hele hic onermiyorum. Ne o ole kaip gibi surat cilt nefes almiyor:KK12:
Nerden geldi acep bu şarkı aklına ?

Yok yok zaten fondoten surmuyorum. Parlamasin diye pudra surerim burnuma. Bir de allik iste. Yoksa bembeyaz cok solgun gorunuyorum maalesef

X