Akıntısı olmada hamile olduğunu öğrenen varmı...

yelyel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2008
440
5
Kızlar bizde bikaç aydır deneme halindeyiz.Hamile kalan arkadaşlarda genelde yada benim okuduklarımda adetten birkaç gün önceden yoğun akıntı olmuş.Benim adetime 5 gün var ve hiçç akıntım yok ve işin kötüsü belirtimde yok.Şimdi bu kesin belirti gibi geldi bana.Akıntısı olmadan hamile olduğunu öğrenen varmı.Bunu çok merak ettima.s.

cevap vercek kimse yokmu kızlar akıntı olması şart galiba bu ayda yattı benim umutlar

bende seninle aynı durumdayım canım tek fark biz ilk defa bu ay denedik.benimde beklenmeyen günüme 4 gün var ama hiç bi belirtim yok akıntımda yok.bende merak ediyodum akıntı olmadan yada hiç bi belirti vermeden hamile kalma ihtimali yokmu diye.bakalım 26 aralığı beklicez ve görücez..inş hamileyizdir

cnm allah hayırlısıyla hepimize nasip etsin.Aynı soruyu başka başlıkta sordum bi arkadaşta bizim gibiymiş akıntısı regline 5 güle filan kala kesilmiş regli gecikince tekrar başlamış.Beni biraz rahatlattı bu durum hayırlısıa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…