akıntısı olan arkadaşlar

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
arkadaşlar şimdi size bişi sölicem benim bir arkadaşım vardı 8 yıldır korunuyordu ve 5 aydır çocuk istiyordu ama herşey normal olmasına rağmen 5 ay olmadı ve akıntı için doktora gitti doktorda ona sadece 1 tane fitil verdi ve 6. ayda hamile kaldı fitille benimde akıntım vardı ama önemsemedim bende gittim ve bana da fitil verdi bende adetin bittikten sonra kullanıcam bakalım hayırlısı olsun hiç böyle bişi duyan var mı aranızda :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi meleğimsin
ne yani akintisi mi önlüyormus hamile kalmasini? bende korundum ve korunmayi birakinca hemen hamile kaldim ki benimde akintim vardi, arkadasinin doktoru akintisindan dolayi mi hamile kalmadigini söylemis?

• Konu Sahibi meleğimsin
o fitiller mantar için bende kullandım tek kullanımlık gebelikle bi alakası yok şeker.

• Konu Sahibi meleğimsin
bende bilmiyorum işte bana öyle söyledi fitilden sonra hamile kaldım dedi birde annemde bana öyle hamile kalmış ay ne bilim amaan kafam karıştı artık :uhm:

• Konu Sahibi meleğimsin
Bu fitiller yumurtalıklardaki iltihaplar için de veriliyor.
İltihaplarda doğal olarak yumurtlamayı önlüyor.
Muhtemelen fazla ilerlememiş bir vaka olduğundan sadece fitil arkadaşını tedavi etmeye yetmiştir. Sonuçda da başka bir sorun olmadığından hamile kalmıştır.
Zaten çoğu hamile kalamama durumlarının ufacık sebepleri oluyor ve dr. a gidildiğinde
ilaç tedavisiyle halloluyor. umarım seninkide öyle birşeydir.
Mutlaka tedavini devam ettir, yarım bırakma.
Mutlu haberlerini bekliyoruz...

• Konu Sahibi meleğimsin

teşekkür ederim bilgi verdiğin için aahh ben o haberi alsam burdan haykırmazmıyım rabbim inşallah en kısa zamanda bana ve tüm isteyenlere nasip eder.amiin

• Konu Sahibi meleğimsin
bende doktora kaç kere gittim fitil verdi o idrar yollarında iltihap içindir bende nezamandır bekliorum ama olmuyo inş.seninde ve bizim gibi bekleyen herkese Rabbim tez zamanda verirde evlat aşkımız son bulur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…