akıntısı fazla olan varmı

zarifeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
55
5
arkadaşlar 10.haftama giriyorum o kadar çok akıntım varki günde 3 ped değiştiriyorum akıntı sarı renginde benim gibi olan varmı normalmi bu akıntılar

canım bende 6 haftalık hamileyim. Benimde akıntım var. seninki kadar değil belki ama yinede var. internet sitesinde okumuştum hamile bayanlarda olur diye. aklımıza kötü şeyler getirmeyelim. Bu arada hayırlı olsun bebeğin.

merak etmeyin ben 30 haftalık hamileyim ve akıntılarım çok fazla doktora sorduğumda kaşıntı ve koku yoksa korkulacak bişey yok dedi içiniz rahat olsun

ben 31 haftalık hamileyim. benimde baştan beri var akıntım son zamanlarda daha da yoğunlaştı. doktorumla konuştum koku ve yeşilimsi bir renkte değilse korkma normal dedi.bu arada bebeğin hayırlı olsun . allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.

bende 6 haftalık hamileyim benimde akıntım çok ve sarı doktor normal dedi gerçi benim düşük tehlikem varmış ilaç verdi inş bişi olmaz ama o kadar kötü konuşmadı sadece dinlen bide kapşıcalara falan gitme dedi

benim de akıntım çok fazla idi. geçen hafta doktora gittiğimde bana akıntım için bi fitil verdi. fakat bende idrar yolları enfeksiyonu var olduğu için verdi. yani enfeksiyondan dolayı temizliğime çok daha dikkat etmem gerekiyor. bi de sanırım akıntıyla uğraşmayım diye verdi.
ama ben kullanmıyorum. çamaşırımı değiştirerek şuan hijyenimi sağlıyorum. eğer çok fazla olur da baş edemezsem kullanırım.
velhasıl akıntınız fazlaysa ve baş edemiyorsanız doktorunuza bu şikayetinizden bahsedebilirsiniz. normal durumlarda da veriyorlar sanırım. görümcem 6 haftalık hamile doktor ilk muayenesinde vermiş fitili mesela şikayet olmadan.

zarife akıntı normaldir cnm endişe etme ama günlük pedlerden kullanma,arada çamaşırını değiştir,dr.lar önermiyorimantar yapabilirmiş bu gibi pedler hamileyken..

kızlar ben aranıza yeni katıldım. şu an 26+1 gunluk hamıleyım. ilk bebeğim.ayın 5 inden berı tedavı goruyorum. 2 cm acıklık,hunıleşme ve yumusama var. gecen haftayı zeynep kamil hastanesınde enfeksıyon tedavısıyle gecirdık. geçti diye taburcu oldum fakat hala hafıf sarı renkte akıntı var.ılk hastaneden cıktığım gun akıntı kremsı ve kasıntılıydı.şimdi kaşını çok azaldı hatta yok dıyebılırım ama sarı renklı ve peynır gıbı tortulu bır akıntı gelıyor ama sureklı akmıyor. gunde bırkac kez oluyor. ıyıce piskolojım bozuldu enfeksıyondan çok korkuyorum. benım gıbı olanınız var mı? ne yapıcam bılmıyorum.dr.a bu cumartesı gıdıcem ama gıdene kadar kafam çok karışık. yardımcı olursanız sevınırım.

slm kızlar bana yardımcı olursanız sevinirim ben 3 yıldır tedavi oluyorum çocuk çin, adet görmüyorum ilaç kullanmadan bir ara ilaç kullanmadım iki ay adet olmadım bir ara bir leke gördüm adet oldum sandım ama sadece 1 gün sürdü hafif leke şeklinde akıntım çok sarı renkte ve karnım sancılanıyor sıkıntı geliyor bu aralar neden olabilir arkadaşlar hamile olablirmiyim test yapmakta istemiyorum negatif çıkarsa mahfolurum yine yardım edin arkadaşlar

akıntı önemli, yalnız beyaz ve şeffafse normal, bendede koyu sarı vardı enfeksiyonmuş kesinlikle bebeğe zararlı olmayan antibiyotikle 3 aydan sonra tedavi edilmesi gerekiyor yabancı sitelerdende okudum erken doğuma sebebiyet verebiliyor keseyi bozabiliyor mutlaka üstünde durun

X