akıntınız nasıl?

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
580
3
arkadaşlar 32 haftalık hamileyim fakat bebeğim 34 haftalık gözüküyor iki hafta önden gidiyor yanii... ilk doğumumu da 34 haftalık yapmıştım... erken doğum riskim var... bayanlar benim aylarımda hamile olup da akıntısı olan var mı? varsa akıntınız nasıl geliyor? benim akıntım çok sulu geliyor sizinki de öylke mi? ara ara da beyaz akıntılarım oluyor ama o akıntılar da çok sulu... doktora gittim ultrasonla falan baktı açıklık yok dedi... enfeksiyon dedi fitil verdi kullandım ama yine de geçmedi... çok korkuyorum erken doğum yaparım diye... bana yardımcı olun lütfen...

bende 26 haftalık hamileyim.2 gündür kahverengi lekeler geliyor sulu.dün gittim bişey yok dendi inşllah bişey yoktur.

bende de oldu gectıgımız hafta su gıbı renksız bı akıntıydı bız de korktuk ama gectı eger yorucu ısler yapıyorsan bırak dınlen bana doktor su sızıntısı demıstı gecer demıstı bı acıklık yok suyuda normal cıktı usg de
hıc kafana takma dınlen arkadasım az kalmıs zaten yavrunun gelmesıne allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın canım

X