akıntım var

why_be

varken yok gibi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
3.331
73
selam arkadaşlar
2 haftadan beri düzenli olmayan akıntım var. çok sık olmuyo ama tedirginim. su gibi aynı. çok korkuyorum siz de de oldu mu doktorunuz ne dedi. salı günü kontrolüm var kötü bişeyse diye ödüm kopuyo

canim gecmis olsun sanmiyorum kotu bisey oldugunu endiselenme kotu seylerde dusunme Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah bence hamilelikte akinti olmasi normal duydum kafana takma kotu sey dusunmeki bebiste etkilenmesin tatlim hayirli haberlerini bekliyoruz kib

biraz koyu ve yoğun olsa rahat olabilirdim ama su gibi. riskli olabilir dedi ablam ( ebe kendisi) . çok korkuyorum

canım bir arkadaşımda böyle birşey demişti yavaş yavaş suyu geliyormuş o da hemşireydi eğer az su içiyorsan zararlı olabiliyor ama çok su içiyorsan bişey olmaz bebeğin suyu dengelenir o zaman demiş doktoru inşallah iyi haberler alırsın ama korkma sadce çok su iç günde 2 litreyi geçmeye çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…