Akıntı

meybon

17.12.2009/ 09:55
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.254
0
merhaba kızlar,
çok akıntım var bana ne önerirsiniz? neler yapmamalıyım ki bu böyle olmasın? bildiklerinizi ve yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim..kaydirigubbakcemile5

bitanem geçmiş olsun.sana önereceyim şey maydonoz suyu sabahları aç karnına bir miktar maydonozu bir fincan su ölçümünde kaynat ve çay gibi yudumla yararını göreceksina.s.

canım bence hemen doktora gitmelisin bendede akıntı vardı muayeneden sonra rahimde yara oldugunu ögrendim geçmiş olsun

Meraba arkadaşlar öncelikle yeni evlendim ben yazmıştım ama kaldırılmış sanırım bulamıyorum şuanda konuyu, aile sorunlarım vardı buyüzden bi nikah yaptık,
benim evlenmeden önce koyu sarı kokulu ve beyaz süt gibi bi akıntım oluyodu doktora gitmeyi hep ihmal ettim ama evlenince eşimle ilk gecemizde çok fazla sancım ve kanamam oldu. akıntılardan şüpelendim acaba bi hastalık mı var ondanmı acıyo bu kadar diye gittim doktora, rahminde mantar var korkulcak bişi değil dedi fitil,krem ve doğum kontrol hapı verdi bunları kullan iyiki erken gelmişin çok erken daha ilaçları kullan 1 ay sonrada kontrole gel dedi.
bence ihmal etmeyin ne demişler erken teşhis hayat kurtarır...

sana burdan şunu yap demek yanlış olur...
en iyidi bi doktora görün...
belki iltihap veya yara vardır veya enfeksiyon kapmış olabilirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…