Akıntı

ZeaMays

♥♥♥canlarımsınız♥♥&#
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
2.183
2
43
kızlar 22+4 günlük hamileyim. bir kaç gündür akıntı gelmeye başladı. dünde sarı-yeşil renkli geldi akıntı. Koku ve kaşıntı yok. Sizde de oluyormu? yaşayan var mı arkadaşlar?

Canım bende de neredeyse 2-3 haftadır ara ara oluyo sarı sonra kagverengi doktora soruyorum kaşıntı yanma özelliklede kanama yoksa sorun yok diyor ama ben çok rahatsızım bu konuda( birkeresinde de iltihap olabilir bol su iç demişti. Bende önce doktoruna danış ama bu arada bol su içmeye çalış malesef bu bulantılar sayesinde ben içemiyorum su(

sağol canım, suyu zaten çok içiyorum. doktoru aradım şimdi fitil verdi. bendede koku kaşıntı yok, bakalım bir iki gün daha bekleyeceğim devam ederse fitili kullanacağım

bendede 2-3 haftadır camasırda sarı renk bırakan akıntı gelıyor kasıntım felan yok ama nebıleyım kasıklarım agrıo ıltıhap olabılır gıbı gelıo bana bu hafta ıcı randevum var doktora solucem ınsallah kötu bısey degıldır :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…