Akıntı

arzu476

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2022
239
57
29
Merhaba hanımlar lütfen beni yargılayanlar yazmasın zaten psikolojim kaldırmıyor inanın bu akıntı normal mi acaba Dr gidiyorum normal diyor fakat yanma kaşıntı devam ediyor bana göre normal akıntı şeffaf olmaz mı inanın anlasam buraya atmayacağım ama çaresizlikten atıyorum şimdiden teşekkür ederim bu arada dr gittiğim dönem ilaç kullanmış bitmiş şekilde gittim hep

Fotoğraflı diye akıntı başlığına parantez içinde belirtin insanların tepkisini çekmeyin,isteyenler baksın

Bari fotoğraflı yazın ya, görmek zorunda mıyız 50000000 kere yazıldı, böyle fotoğraflar atmak yasak. Mune K Kazen

Bari fotoğraflı yazın ya, görmek zorunda mıyız 50000000 kere yazıldı, böyle fotoğraflar atmak yasak. Mune K Kazen
Kusura bakmayın hakkınızı helal edin bilemedim keşke yazsaydım düzeltme yapamıyorum sanırım lütfen hanımlar inanın zor durumdayım o yüzden attım yoksa asla atmazdım

Tamam da doktora gitmissin sana en doğrusunu doktor söyler zaten. Devam ediyorsa tekrar git ya da başka doktora git. Biz bu fotoğrafı görmek zorunda mıyız.
Tepki vermeyin demişsin farkındasın sende böyle bi görüntü paylaşmanın yanlış olduğunu

Ahh kaç kere gittim hem kadın doğuma hem cildiyeye biri var diyor biri yok diyor şaştım artık

Dr inancım yok o yüzden size sordum ikilemde bırakıyorlar beni

Ahh kaç kere gittim hem kadın doğuma hem cildiyeye biri var diyor biri yok diyor şaştım artık
Doktorlara inanmayıp biz ne desek ona mı inanacaksın şimdi. Burda da herkes farklı bir şey söyleyecek sana hangisine inanacaksın.
Arastir düzgün bi doktora git ozaman

Ohaaa yuh bu ne ya. Allah razı için kaldırın şu fotoğrafı ya

Zorda olmasam atmazdım devlette adam akıllı ilgilenmiyorlar Dr gidiyorum bişey yok diyor 1 gafta geçiyor yine gidiyorum enfeksiyon var diyor neye inanacağımı şaştım
O zaman özelde bir Dr gidebilirsiniz. Detaylı kan, idrar tahlili verirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…