Akıntı sebepleri?

beteray

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
1.333
535
42
su gibi akıntının sebebi ne olabilir?2 gündür her wc ye girdiğimde çamaşırım bayaa ıslak oluyor.yumurtlama dönemindeyim 15.gündeyim.belim ağrıyo 3 gündürde.iltihap falanmı mantar böyle olmaz demi biraz koku var ama kaşıntı falan yok

yumurtlama akıntısına benziyor canım telaşlanma bazen daha az bazen de çok daha belirgin bi akıntı olabiliyo yumurtlama zamanlarında... koku var derken nasıl bi koku, kötü mü?

canim fizyolojik bi akinti bu. Özellikle yumurtlama gününde meydana gelen bir akıntı tipi. yani bir hastalik belirtisi degil. Şayet bir temas olursa spermlerin o salgı yoluyla daha kolay uterus''un içerisine çekilmesini saglayan bir salgı.

ya salgı gibi deil bildiğin su...her ay o salgıdan oluyor ama böyle su gibi değil kıvamlı salgı.çok ağır bi koku yok ama kötü bi koku varr

önce su gibi simdide yumurta aki!!! neyse.... ama yumurtlama akintisina benziyor canim

hayır tam tersi önce yumurta akı sonra su gibi umarım yumurtlama akıntısıdır hastalık olmasında

13. gün yumurtlama akıntısı gelmiş anladığım kadarıyla, 15. günde de bu su gibi akıntı gelmeye başlamış...bu koku çiğ balık kokusuna falan mı benziyo? eğğer oyleyse belki bakteriyel vajinittir ama onda da bu şekilde su gibi olmaz genelde akıntı...bilemedim caınmm ya devam ederse doktora git bence...enfeksiyonsa tedavi edilsin seni daha fazla rahatsız etmeden...çok geçmiş olsun...

arkadaşlar ben 1 yıllık ewliyim evlenmeden önce yumurta akı kıvamında uzayan akıntılarım olurdu muhtemelen yumurtlama günlerimde. şimdi dikkat ediyorumda bu sıvılaşmış gibi geliyor yalnız çamaşırımda görüyorum bunun nedeni yumurtlamamda mı bir problem war acaba? çok telaşlanıyorum off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…