Akın bey Flep sonucum..

Arkadaslar benım işlemde bu ay ortasına sarktı gıderken yanımda bırsey götürmem gerekıyormu?
şişli medde pansuman olayı falan yok dımı?

Arkadaşlar dr. Ayşe konaç'la ilgili bilgisi olan var mı bende bu islemi yaptiricam ama cok kararsizim

Kızlar bende şişli medde Akın beyde operasyonumu oldum bana tuttu kesınlıkle kanaman olucak denıldı
kontrole gelme gerek yok denıldı sız kontrole gıttınızmı??

O doktoru hiç duymadım cnm

Kendiside bakırköyde canim doçent oldugu icin kendisine gitmek istiyorum ancak yorum bulamadim kendisi hakkinda daha once 5 6 arkadaş kendisine yaptirdigini yazmisti ama sonuclarini belirtmemislerdi o yüzden cok merak ediyorum olumlu olmusuz birsey bilen varsa lütfen belirtsin

İyice arastır cnm ama burda cok iyi doktorlar var onlarıda arastır bence hepsıyle konus ıcıne hangısı sinerse cnm
allah yardımcın olsun

Kızlar bu yaz evlenıocem insallah güzel sonuc alınca buraya yazarım ıns moral olur sızede

İyice arastır cnm ama burda cok iyi doktorlar var onlarıda arastır bence hepsıyle konus ıcıne hangısı sinerse cnm
allah yardımcın olsun

Turgay beye karar verdim canım eylülde gidicem hepimiz hakkında hayırlısı olur umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…