Akçaağaç parke kullananlar...

gulcanby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
82
0
kızlar parkelerimi akçaağaç seçtim ama kapı rengine bir türlü karar veremiyorum,pişmanlık yaşamak istemiyorum,kapıları beyaz olur diyordum,duvarlarda ıhlamur olacağı için kapıcı önermiyor,beyaz kapı gitmez diyor,netten ve burdan baktım akçaağaç parkeye ceviz kapı öneriyorlar ama bana çok koyu olur gibi geliyor,mutfağımıda beyaz ve zebrano yada zeytin tonlarında düşünüyorum,açık renk parkesi olanlar daha iyi bilir diye konuyu o şekilde açtım,başka bir bölümdede açacağım,lütfen yardım edin..

Akçaağaç parkenin çok farklı renkleri var. Sizinkinin hangisi olduğunu bilmiyorum; ama ben bunu kullanıyorum.

Akcaagac-Buz.jpg

Mutfak dahil tüm evim bu renk. Kapılarım ise venge. Dolaplarımı da parke ile aynı renk yaptırdım. Sadece taç ve bazaları venge

Ayrıca konuyu başka yere açmanıza gerek yok, doğru bölümdesiniz.
Sevgiler....

Son düzenleme:
teşekkürler benim seçtiğim parkede bu renk,kapı renginede karar verdim bu arada ceviz yaptırıyorum,mutfakta zeytinle beyaz olacak,inşaallah güzel olur

benimde parkelerim akçaağaç cnm, özellikle akçaağaç yaptırdım, duvarlarımda açık renk, kum beji, kapılarım amerikan kapı ,topuz kilitli ve bembeyaz , süper oldu. Benim mobilyalarım beyaz ama bi tanıdıgımın mobilyaları venge, aynı şekilde o da akçaağaç parke yaptırdı, bende onda görerek bayılmıştım akçaağaç parkeye, kapılarıda yine beyaz amerikan kapı, göze batan birşey olmadı. Çok ferah ve modern oluyor akçaağaç parkeye beyaz amerikan kapı, ben özellikle yaptırdım. Oturmama 1 ay kaldı evimize inşallah:)
Duvar rengini daha sonra değiştirebilirsin ama kapı öyle kolay değişmiyor.içine sinmesi dileğiyle.

Son düzenleme:
annemlerin evinide akçaaağaç yaptırdım kapılarıda açık krem amerikan kapı topuzları gümüş rengi
duvarlarıda adını unuttum ama açık krem yaptırdık çok harika oldu

kızlar yoksa yanlışmı yaptım,kapıyı kırık beyazmı yaptırsaydım,of ya inşaallah pişman olmam,ama herkes beyaz kapı akçaağaç parkeyi göstermez boğar dedi,bilmiyorum ya..

hayırlısı olsun o şekildede güzel olur tabi.Benim evimde kapılar kırık beyaz salon parkeleri ceviz diğer odalar akçaağaç duvarlar kum beji çok şık oldu.

ben kiracıyım ama ev yen yapım kapılar amerikan kapı ve rengi acı kahve yerlerin rengi ise ağaç rengi biraz turuncumsu acayip güzel durmuş evde.. beyaz amerikan zamnla grileşiyo ve kırlı duruyo bence
akça ağaç ise tozu kırı saçı çok gösterir gibi geldi.. evi akça ağaç laminant döşeten biri bize geldi ve keske bende bu ren k yaptırsaydım akça ağaç hiç kullanışlı değil dedi...

herkese çok teşekkür ederim kapılarımı açık krem seçtim kapıcı bıktı artık benden Allahtan ceviz rengini boyamaya başlamamışlarda sorun olmadı

iyi yapmışsın canım cok sevindim,
dedim ya benimde beyaz kapılarım ,parkemi özellikle akçaağaç, kapılarımıda özellikle beyaz amerikan kapı yaptırdım,topuz kilitli.
Ve çok güzel oldu. Tüm sitedeki dairelerde koyu renk parke uygulandı, ben özellikle izinli yaptırdım ayrı olarak, bizim evi görenler parkeyi keşke bizde diğer dairelere bu renk yaptırsaydık dedi.
Akçaağaça da beyaz kapı çok yakışıyor hiç şüphen olmasın. iyiki değiştirmişsin kapılarınıda. benim tanıdıgım 8 yıldır beyaz amerikan kapı kullanıyor hala eskisi gibi bembeyaz.Gördüğümü söylüyorum.
Ayrıca asıl akçaağaç parke açık renk parke oldugu için , tozu kiri göstermiyor. Koyu renk parkeler kiri , üzerindekini hemen gösterir. Hiç şüphen olmasın. Güle güle otur canım.

Son düzenleme:
iyi yapmışsın canım cok sevindim,
dedim ya benimde beyaz kapılarım ,parkemi özellikle akçaağaç, kapılarımıda özellikle beyaz amerikan kapı yaptırdım,topuz kilitli.
Ve çok güzel oldu. Tüm sitedeki dairelerde koyu renk parke uygulandı, ben özellikle izinli yaptırdım ayrı olarak, bizim evi görenler parkeyi keşke bizde diğer dairelere bu renk yaptırsaydık dedi.
Akçaağaça da beyaz kapı çok yakışıyor hiç şüphen olmasın. iyiki değiştirmişsin kapılarınıda. benim tanıdıgım 8 yıldır beyaz amerikan kapı kullanıyor hala eskisi gibi bembeyaz.Gördüğümü söylüyorum.
Ayrıca asıl akçaağaç parke açık renk parke oldugu için , tozu kiri göstermiyor. Koyu renk parkeler kiri , üzerindekini hemen gösterir. Hiç şüphen olmasın. Güle güle otur canım.

çok çok teşekkür ederim canım :)

X