Akay Garden Resort ÇEŞME

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Çeşme'nin doğal güzellikleri ile ünlü cennet bölgesi Ildır'da bulunan tesis sizi şehir hayatının stresinden tamamen uzaklaştırıyor. Aynı zamanda siz ve çocuklarınız için rüya gibi bir tatil imkanı sunuyor. Erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın.

Konum ve Ulaşım Detayları

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 75 km, Çeşme'ye 18 km, denize 200 m uzaklıktadır. İskeleli özel plajı bulunmaktadır.Gün içerisinde ücretsiz servis hizmeti bulunmaktadır. Ayıca tesisin 2. plajı olan Ada Plaj'a ücretsiz olarak tekne ile servis imkanı vardır.

Özel Plaj

Genel Özellikler

40 bin m2 bahçe içerisinde 2 Adet havuz, Çocuk havuzu, 2 adet ayrı konumda Su kaydırağı, Çocuk oyun parkı, Tenis kortu, Voleybol, 2 Adet havuz bar, Açık ve kapalı restaurant (400 kişilik), Kasa, Snack bar, Oyun salonu (bilardo, langırt, satranç, dama, okey), Masa tenisi, Doktor, Hemşire, Fitness center, Market, Kreş, Amfi tiyatro, gün boyu animasyon, hafta sonları canlı müzik, Wireless.

Animasyon Kaydıraklı Havuz

Ücretsiz Aktiviteler

Kaydıraklı Havuzlar, Şemsiye, Şezlong, Minder, Güneşlenme platformları, Animasyon, Adada Şezlong + Minder, Bilardo, Langırt, Masa Tenisi, Su topu, Havuz Basketbolu

Ücretli Aktiviteler

22:00 – 10:00 tüm servisler, Minibar, Oda Servisi, İthal İçkiler, Taze sıkılmış meyve suları, A'la Carte kahveler, Adaya tekne, Doktor & Hemşire, Çamaşır & Kuru Temizleme, Telefon & Fax & İnternet, Safe – Box (Resepsiyonda )

Oda Özellikleri

Toplam 116 oda, 40 Standart oda, 70 Family suit, 6 villa, Tüm Odalarda TV (uydu yayınlı), minibar, split klima, 24 saat sıcak su, wc, banyo, fön makinesi bulunmaktadır. Odaların zemini parkedir. Tüm odalar deniz manzaralı ve balkonludur.

Aile Odası

Yeme - İçme

Herşey Dahil (10.00-22.00), Kahvaltı (08:00-10:00), Öğle yemeği (12:30-14:30), Akşam yemeği (19:30-21:30), Havuz Bar (10:00–18:00),

Herşey Dahil

Aile ve Çocuk

Çocuklar için çocuk havuzu, su kaydırağı, çocuk oyun parkı bulunmaktadır.
Çocuk Kaydırak

Özel Not ve Uyarılar

Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Erken Rezervasyon Oteli

Akay Garden Resort

Detay için 0216 550 19 19

Bizde bu otele rezervasyon yaptırdık temmuz ayı için ama çok kötü yorumlar okuyorum ve hamileyim,naapıcaz diye düşünmeye başladık resmen...

cnm otel nasıldı beyendini bende gitmeyi düşünüyorm

Selam canım;

Gittik geldik manzarası harika,odalar biraz eski püskü gibi ben biraz takıntılıyım o konularda o yüzden yanımda nevresim havlu götürürüm her tatilde..

Yemekler fena değil,tatlılar güzel değildi bir de kahvaltıyı beğenmedim hamile olduğum için herşeyi yiyemiyordum tabi.Havuza da girmedim her gün tekneyle adaya gittik denize girdim,kendilerine ait ada plajı var o da saatli 2-3 kez tekne kalkıyor adaya.

Akşamları da 2 animatör var kendilerince bişeyler yapmaya çalışıyorlar işte,çoğunlukla yürüyüş yaptık biz akşamları..

Fena değildi diyebilirim..

Diyorum ya tekneyle adaya giderseniz denizi süper kum,minik minik balıklarla yüzdük orda,ama daha temiz denize sıfır oteller daha iyidir bence..

X