Akadaşlar Cvp Yazarmisiniz

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
SLM HAMİŞ ARKADAŞLAR SİZLERE BİR SORUM OLACAK CEVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.HAMİLELİK DÖNEMİNDE BAZI BAYANLARIN KILLARININ ARTTIĞI BAZILARININ İSE AZALDIĞINI DUYDUM SİZCE BU ARTIŞ YADA AZALIŞ NASIL OLUYO BEN ESMER BİRİYİM VE 6 HAFTALIK HAMİŞİM KILLARI SEVMİYORUM YETERİNCEDE VAR ZATEN benneyaptımki GENELDE ARTIYOMU AZALIYOMU YAZARSAN ÇOOOOOOK SEVİNİRİM.BİDE MİDE BULANTISI İÇİN NELER YAPIYOSUNUZ BENİM ÇOK BULANTILARIM VARRR YARDIMMM :çok üzgünüm:

valla canım bende kumral biriyim. hamilelik öncesinde hiç kıllarımla ilgili sorunum yoktu gayet ince ve seyrekti. fakat hamileliğimin 2. ayından itibaren bacak kıllarım aşırı uzamaya başladı. Göbeğimin üzerinde hiç kıl yokken, şimdi gözle görünür sekilde bariz var. ama doktorum hamileliğimin ilerleyen haftalarında döküleceğini söyledi. o yüzden pek sorun etmiyorum. mide bulantıları konusunda da ben yanımda sürekli kraker ve kuruyemiş tarzı seyler taşıyordum. bana gerçekten çok yardımcı oldu. çok şükür şimdi öyle bir şikayetim yok...

Evet Benimde Tüylerimde Uzama Var.hemde Baya Fazlalaşti.20+2 Oldum şuan Göbeğimde Tüylenme Artti.hemde Uzun Siyah Killar.bacak Killarim Daha çabuk Uzuyo.bazilarinin Döküldüğünü Duydum.batil Inanç Olucak Ama Erkek Bebek Bekleyenlerde Daha Fazla Tüylenme Olurmuş.kiz Bebeklerde Tüyler Dökülürmüş.ablamin 2 Kizi Var Tüyleri Hep Döküldü.benim Oğlum Olucak Ve Tüylerim Bariz Bi şekilde Coştu.ama Napalim Katlanicaz Ama Dediğim Gibi Batil Inanç Pek Inanmadim Ama Olur Mu Olur

benimde kıllarım arttı bende inşallah dökülürler diye dua etmiştim ama maalesef olmadı gögüslerimin arasında bile çıktı ve kumralım bende

valla canım benimkiler nerdeyse yok oldu gibi bişi, azladılar çok ..bide mide bulantısı için sabahları tuzlu leblebi felan at ağzına aç karnına ama yinede onu engelliyemiyosun çünkü benim çok fena bulantılarım olmuştu.

benim özellikle bacak tüylerimde azalma oldu ama göbek kısmındaki tüylerde artma oldu ve renkleri biraz siyahlaştı gibi. çok ilginç bir durum.

şüküüüüüüüüüüüür
benim de göbeğimde bööööleee kocaman. demek herkeste var.
ancak ilginçtir benim koltuk altı ve bacak tüylerim inanılmaz azaldı.
çoooook entereasan bişiy bu gebelik

offffffffffffffffffff
benım karnımda bacaklarımda koltuk altlarımda kısacası heryerımde cogaldı karnım bıle kara duruyo ıgrencc ama gecıyor dıye duymustum bı yerden
umarım oledır

benim tüylerim zaten azdı iyice azaldı.bacaklarımı almama gerek bile yok yaaa ne güzel bi duygu.oh bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…