Airfry önerisi istiyorum.

Hafsaseda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2024
19
4
33
Merhabalar herkese. Airfry almak istiyorum. Kullananlardan memnun olan arkadaşlardan öneri alabilir miyim?

Koca çeyiz setinden elimde bir tek tost makinesi kaldı o da yılda bir iki kez kullandığım için🥲😁
Koskoca balon karıştırıcı 4 yumurtayı krema kavımına getiremedi.

Engin bilgili komşumda boşver kullan aman ne olacak diyordu.
Bunlar böyle ayaktalar.

Dedim vaad ettiği özellik vaadini yerine getirmiyor…
Allahtan hepsi burada’dan almıştım da iade sürecinde sıkıntı olmadı.

Koskoca balon karıştırıcı 4 yumurtayı krema kavımına getiremedi.

Engin bilgili komşumda boşver kullan aman ne olacak diyordu.
Bunlar böyle ayaktalar.

Dedim vaad ettiği özellik vaadini yerine getirmiyor…
Allahtan hepsi burada’dan almıştım da iade sürecinde sıkıntı olmadı.
Kendisinden alsaydın çok uğraşırdın ne uğraştım çay makinesi için en sonunda bela okudum gittim çöpe attım 🤯 bir tek tabakları fincanları güzel gerisi çöp.

Kendisinden alsaydın çok uğraşırdın ne uğraştım çay makinesi için en sonunda bela okudum gittim çöpe attım 🤯 bir tek tabakları fincanları güzel gerisi çöp.
Ben anında tüketici hakem heyetine damlardım.
Bilmezmiyim mesleğim gereği satış sonrası hizmetler ve müşteri ilişkilerini iyi biliyorum.
Bunlar yerli firma profesyonel değiller.
Ben bu işleri bildigim icin bu tarz ürünleri satış platformları üzerinden alıyorum iade sorun olmuyor.
Gecen yogurt makinasi aldım. 2 si sorunlu geldi 3. de sorunsuz geldi.
Magazadan alsaydım amanın neler olurdu.

Ben anında tüketici hakem heyetine damlardım.
Bilmezmiyim mesleğim gereği satış sonrası hizmetler ve müşteri ilişkilerini iyi biliyorum.
Bunlar yerli firma profesyonel değiller.
Ben bu işleri bildigim icin bu tarz ürünleri satış platformları üzerinden alıyorum iade sorun olmuyor.
Gecen yogurt makinasi aldım. 2 si sorunlu geldi 3. de sorunsuz geldi.
Magazadan alsaydım amanın neler olurdu.
Robot süpürge ile koltuk yıkama makinesi alacağım mağazadan bakıp almayı tercih ediyorum genelde ama bende mi siteden alsam? Artık iadeyle uğraşacak durumumda yok çünkü insanı kanser ederler…

Merhabalar herkese. Airfry almak istiyorum. Kullananlardan memnun olan arkadaşlardan öneri alabilir miyim?
philiphs xxl var daha moda olmadan almıştım. çok çok pişmanım. üst rezidansı açık berbat bir sistemi var yağlar birikiyor asla temizleyemiyorsun. tamamen sökemiyorsun da. parçaladık yine temizlenmedi. Üstelik sepet içi yıkadıkça soyuluyor kaplaması. fırın ve ary fry tarzı çıkanlar daha iyi.

Philips xxl modeli var bende de. Bende memnunum. Zamanında moda olmadan Trendyol dan ekmek kızartma Makinesi hediyeli 2000 TL ye almıştım. Ama tabi kullanıma bağlı biz zararlı olduğunu da düşünerek sadece orada kızartmaları yapıyorum. Suffle falan pişiriyorum. Kullanım amacım çok az. Ama tabi siz sürekli Ocak yerine kullanırım derseniz rezidans ı daha kapalı bir şey alın. Çünkü Destek1 Destek1 in dediği gibi temizlemesi zor oluyor.

Robot süpürge ile koltuk yıkama makinesi alacağım mağazadan bakıp almayı tercih ediyorum genelde ama bende mi siteden alsam? Artık iadeyle uğraşacak durumumda yok çünkü insanı kanser ederler…
Ülkede kuralına göre iş yürüten ne kaldı ki.
Online satış üzerinden alışverişlerde sorun yasamazsın yasalar gayet açık net olması gerektiği gibi ve uygulanıyor…

Philips xxl modeli var bende de. Bende memnunum. Zamanında moda olmadan Trendyol dan ekmek kızartma Makinesi hediyeli 2000 TL ye almıştım. Ama tabi kullanıma bağlı biz zararlı olduğunu da düşünerek sadece orada kızartmaları yapıyorum. Suffle falan pişiriyorum. Kullanım amacım çok az. Ama tabi siz sürekli Ocak yerine kullanırım derseniz rezidans ı daha kapalı bir şey alın. Çünkü Destek1 Destek1 in dediği gibi temizlemesi zor oluyor.
Ben sadece patates kızartması ve nadir birkaç şey için kullandım düzenli de temizlesen yine de üst rezidans berbat! Üretenlerde hiç akıl yokmuş diyorum. Kolaylık olan şeyin temizliğini en zoru yapmışlar.

Bende xiomi var. Çok memnunum. Temizlemesi kolay. Philips gibi rezistanslı değil. Sepeti var sepeti makineye atıyorsun. Altı düz zemin ve en ufak yağ vs gelmiyor. Gelse dahi düz zemin olduğu için bir nemli bez vuruyorsun geçiyor. 2 senedir kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. Bir de xiomi de çok düşük dereceler de var. Bu da buzlu ürünü pişirmeden çözmede çok iş görüyor. Ben buzluk için kullanıyorum daha çok. Hemen onda çözdürüyorum… illa alacağım dersen gözüm kapalı öneririm ama çok sağlıklı bir şey de değil. Zararları sürekli anlatılıyor zaten görmüşsündür muhtemelen. Çocuktan sonra ben artık hiç kullanmıyorum kaldırdım. İçime sinmiyor artık. Çok çok mecbur kalırsam çıkartıp kullanırım muhtemelen

X