Airfray

eminetpk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
23
13
33
Merhaba. Yeni evliyim ve çeyizime airfray almadım. Airfray kullananlar varsa fikirlerinizi bekliyorum. Bir mutfak için airfray elzem mi sizce.

Evet bence şart temizliği zor sadece yeni modellerde bu sorun pek yok. Ailemin evinde sürekli kullanıyoruz. Mikrodalga da şart. He onsuz olmaz mı olur ama hayatı kolaylaştıran bir şey.

Evet bence şart temizliği zor sadece yeni modellerde bu sorun pek yok. Ailemin evinde sürekli kullanıyoruz. Mikrodalga da şart. He onsuz olmaz mı olur ama hayatı kolaylaştıran bir şey.
Mikrodalgayı bilerek almadım.Mikrodalga ısıtma sistemi çok sağlıksız. Kullananlara saugı duyarım tabiki. Airfray ı de kararsızım. Teşekkürler

Airfryer*

Kalabalık bi aileyseniz çok işlevsel değil bence. Rafları vs var denemedim, belki o haliyle iyidir, diğer türlü uzun sürüyor. Bana şu an en işe yarar tarafı evde yalnızken, üşendiğim zamanlar. Sebzeyi atıyorum doğrayıp 15 dakikada yağsız bi şekilde mis gibi hazır, yoğurtla ye, ayrı ayrı kızartmama gerek de yok hepsini bir atıyorum falan. Ama onun dışında bilemiyorum

Airfryer*

Kalabalık bi aileyseniz çok işlevsel değil bence. Rafları vs var denemedim, belki o haliyle iyidir, diğer türlü uzun sürüyor. Bana şu an en işe yarar tarafı evde yalnızken, üşendiğim zamanlar. Sebzeyi atıyorum doğrayıp 15 dakikada yağsız bi şekilde mis gibi hazır, yoğurtla ye, ayrı ayrı kızartmama gerek de yok hepsini bir atıyorum falan. Ama onun dışında bilemiyorum
:halay::halay::halay:Sana aldırmaya vesile olan kimdi 🤣🤣

At içine köfte, sebze ne istersen tertemiz ocak batmadan ye.

Elzem değil ama hayatı bir tık kolaylaştırabilir. Mesela buzluğa attığım böreklerden yiyeceğimiz kadarını çıkarıp pişirebiliyorum. Onun pişirdiği sürede fırın anca ısınıyor. Mikrodalgam yok, yemek ısıtmak için kullanıyorum. Özellikle lahmacunu güzel ısıtıyor. Sebze közlerken kullanıyorum, bence en güzel özelliği bu. Kışın kestanesi de güzel oluyor.

X