Kontakt Lens Air optix renkli lens

Burcici

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
160
133
34
Kızlar air optix yüksek geçirgenlikte renkli lens çıkarmış yeni alan gören varmı paylaşsın :)

Kızlar air optix yüksek geçirgenlikte renkli lens çıkarmış yeni alan gören varmı paylaşsın :)

Canım bende konu açmıştım ama kimse cevap yazmadı. Kendimde kullanmadım hala ama bir arkadaşım kullanıyor aynı şehirde olmadığımız için foto. Da görebildim çok doğal bulmayabilirsin sen ama çok rahat diyor bana. Alıp almama konusunda çok kararsızım bir yandan renkli lendlerle gözlerimi mafettiğimi düşünüyorum bari günlük sağlıklı bir lens olsun diyorum çok kararsızım.

Valla bende öle düşünüyorum ama freshlook yazıo kutusunda sanırım çok kötü :) desiolar çok rahat suan için de oksijen geçirgenliğini bilmiyorum genede renkli lens zararlı malesef :/

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Air optix şeffaf lenslerde bulanık görme problemi yaşamıştık biz arkadaşımla daha da kullanmadık.Umarım renklilerinde aynı sorunu yasamazsiniz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende aldım gayet guzel freshlook gibi degil fiyat farkıda var zaten dogal duruyor adam bana bir hafta gozunuzde durabilir sıkıntı olmaz buna gore yapılmıs bir lens dedi

ben başka birşey dicem .. lensi internet üzerinden alıyorsanız ben lensal.com magduruyum . lensimi uzun araştırmalar sonucunda en uygun fiyat bulduğum lensal.com da sipariş verdim . yaklaşık 15 tl daha uygundu . ancak siparişimin kargoya verildi bilgisi bir türlü gelmiyordu yazıyodum cevap alamıyodum filan falan elimizde yolluyoruz diyolardı. sonunda 1 hafta sonra kargom halen yola çıkmamışken iptal ettirdim ve başka bir firmadan verdim 15 tl pahalı piyasa fiyatına ... o kadar pes ettim yani . ertesi gün kargom gelmişti. hangi firmadan aldığımı yazmıyorum reklam yapıyo gibi anlaşılmasın diye .. şikayetim var da firmayı aratınca aynı şikayetlerden yüzlerce okudum ve sorun bende diilmiş dedim.

bunun yanında lensimin markasını doktor önerdi . oksijen en çok geçirenmiş . airoptix colors numarasız lenslerim . zümrüt yeşili .. doğal gibi.. sırıtmadı . gözlerim kahverengi . aylık kullanıyorum

bulanıklaşmayı önceki baska marka lenslerimde yaşamıştım ancak ilk başlarda olmamıştı kullandıkça oluştu . bulanıklaşmanın sebebinin lensin eskidiği değiştirme zamanının geldiği ile ilgili olduğunu düşünüyorum

lensle ilgili her bloğa yazıcam lensal.com a okadar kızdımki insanlaraynı şeyi yaşamasın

X