Ailemizin yeni üyesi..

elifmrt

O' benim nefesim...
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
281
1
Ailemizin yeni üyesine isim bulamıyoruz. Çok şımarık yerinde duramayan minik bir erkek pisicik. Önerilerinizi bekliyoruz. Resminide ekliyorum.
39175069.jpg

ayy çok şeker bişey bu yaa . yerim onu ben :emir_bebek:

bizim bir komşumuz vardı onunda böyle bir kedisi vardı . adını fuzuli koymuşlardı çok gülmüştüm ya :roflol:

Hoşgelmiş, çok tatlı maşallah.
Arka patilerinin özellikle maşallahı var o yüzden ilk aklıma gelen " palet" oldu laelaelaelaelae
Sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyorum.

pati ,şımarık ,zıpır, duman benimde aklıma gelenler bunlar şimdilik

Hoşgelmiş, çok tatlı maşallah.
Arka patilerinin özellikle maşallahı var o yüzden ilk aklıma gelen " palet" oldu laelaelaelaelae
Sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyorum.

gerçekten ne kadar büyük gözüküyo hiç dikkat etmemiştim. :roflol:

pati ,şımarık ,zıpır, duman benimde aklıma gelenler bunlar şimdilik

zıpır hoşuma gitti.

Benim kedimin ismi basriydi..basiretli olsun diye bu ismi koymuştum...çok anlayışlıydı, ev işlerine yardım ederdi..paspası çekiştirerek falan..ama asla sakin olmadı..:)

Benim kedimin ismi basriydi..basiretli olsun diye bu ismi koymuştum...çok anlayışlıydı, ev işlerine yardım ederdi..paspası çekiştirerek falan..ama asla sakin olmadı..:)

Evet malesef kedilerin sakin olanını pek görmedim. Bizimkide yerinde duramıyo zemuszemus

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Bizim ufaklığa ismine karar verdik sonunda. ZIPIR oldu. colak82 sağol canım iyi fikirdi. :lepi: Yerinde duramıyo ya çok uygun bi isim oldu. :KK1:

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Bizim ufaklığa ismine karar verdik sonunda. ZIPIR oldu. colak82 sağol canım iyi fikirdi. :lepi: Yerinde duramıyo ya çok uygun bi isim oldu. :KK1:

rica ederim canım. gerçekten bu isim ona çok yakıştı . :teytey:alkisalkisalkis

Bizim de komşunun kedisi dogum yapmıştı isimlerini Naz Niyaz Haylaz Kurnaz koymuşlardı :KK70:

Sizin kedi de yerinde durmuyor ismi Haylaz olabilir :):KK1:

X