Aile apartmanı

Ceylan 87

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
200
27
37
Meraba arkadaslar ,kaynanamla aynı apartmanda karşılıklı oturuyorum aynı apartmanda eltim de var ,görümcem dün kaynanama gelmiş biz de gündüz disardaydik akşama geldik evimize eşime istiyisan geçelim annenlere dedim yorgunsun boşver dedi gorumcem de benden küçük ama çok konuşur ve iş buyurur ,ben kafami ağrıtacak olmasa gececem demiştim ,sonra eşimin abisigil de gelmiş 2abisi geçelim dedim eşime geçmedi ,daha önce de görümcem ilk senelermzee evliligimze evimizin içine kadar karsmisti ,simdi geçmedik diye ben vicdan yapiyorum siz olsaniz gecermiydinz

Bunu dert mi ettiniz? Eşiniz yorgundu geçemediniz bu kadar net değil mi? Geçmek isterseniz eşinize ben bir yarım saat uğrayayım diyebilirdiniz madem herkes geldi dert ettiniz kendinize. Ama bence gerekli mi sanmam.

Ne kadar mesafe o kadar iyi

Sizde aranıyorsunuz arkadaşım, ben zamanında gitmemek için hasta taklidi yapmış insanım kocan sana yorgunsun boş ver diyor senin ısrarın niye?

Bence seviyorsunuz aile apartmanını
Valla hiç de sevmiyorum bacım ,sırf gelmediler gitmediler demesinler sürat yapmasnlar diye yoksa bayilmiyorum inan ki ama mecburum burda oturmaya

Valla hiç de sevmiyorum bacım ,sırf gelmediler gitmediler demesinler sürat yapmasnlar diye yoksa bayilmiyorum inan ki ama mecburum burda oturmaya

Mecbur olabilirsin saygı duyarım ama kocan boşver dedikten sonra sırf gitmediniz diye surat yaparlarsa sende şak diye kocam istemedi dinlendik diyeceksin…

Kocan böyle bir rahatlık vermişken milletin ne düşündüğüne bakma…

Surat asarak sana mesaj vermek istiyorlar akıllarınca sen bizi sevmiyorsun gelmek istemiyorsun gibi vicdan yaptirtiyorlar mecbur hissettiriyorlar
Mecbur değilsin arkadaşım

Sa

Sağol canım dediğin gibi şak dite öyle demek lazım aynen takmamak lazım

Surat asarak sana mesaj vermek istiyorlar akıllarınca sen bizi sevmiyorsun gelmek istemiyorsun gibi vicdan yaptirtiyorlar mecbur hissettiriyorlar
Mecbur değilsin arkadaşım
Aynen tam üzerine bastinz sanki biz suçluyuz onları istemiyoruz gibi sürat yapiyilar yorgunlar mi hastalar mi haftaici çalışıyorlar haftasonu işleri mi var düşünen yok ,bı de suçlu muamelesi görüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…