ahşap tezgah?

morcivertkedi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
6.565
15.225
kızlar iyi akşamlar herkese.
ahşap tezgah kullanan arkadaşlar, avantajlarıyla dezavantajlarıyla bana bi açıklar mısınız?
öncelikli sorularım şunlar;
suya/ısıya dayanıklılığı nedir?
bakımı nasıl olur?
mutfak country tarz olacak çok yakışacağından şüphem yok. beyaz mobilya dolaplar, utc oya mutfak kulpları :deli:
çok şık duracağından da şüphem yok çok istiyorum ama bunlar aklımı kurcalıyor doğrusu. çünkü granit tezgahlara nazaran daha pahalıya alıp ömrünü kısaltmak, erkek milletinin ağzına “ben sana demiştim” sakızı olmak istemem :KK70:
bir de bu tarz mutfağa çini dışında fayans modelleri ne olabilir?

Son düzenleme:
Ben kullanmadım fakat yaptırıp bin pişman olan bir arkadaşım var. Kalite kalite değişiyor mudur bilmem ama kendisi ısıya dayanıklı olmadığını söylemişti. Ayrıca eşi tezgahın üzerinde bir şeyler kesmiş ve haliyle çizilmiş. Oralardan da su alınca kabarmış. Şimdi sildikçe kıymık gibi şeyler çıkıyor.

Ben kullanmadım fakat yaptırıp bin pişman olan bir arkadaşım var. Kalite kalite değişiyor mudur bilmem ama kendisi ısıya dayanıklı olmadığını söylemişti. Ayrıca eşi tezgahın üzerinde bir şeyler kesmiş ve haliyle çizilmiş. Oralardan da su alınca kabarmış. Şimdi sildikçe kıymık gibi şeyler çıkıyor.
internette önceden böyle olduğunu ama artık ahşapların işlemden geçip ısıya suya dayanıklı hale getirilip tezgah yapıldığını okumuştum. vazgeçtik sanırım, çimstonda karar kıldık. teşekkürler :)

X