Bebek İkinci El Ahşap Beyaz Sepet Beşik, Beyaz Babyhope Şifonyer,Tiny Love A.kucağı,Oto Tipi A.kucağı

myspecialman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
197
8
Merhabalar...
2014 Mart doğumlu bir oğlum var. 1 ay içinde Abd'ye yerleşeceğiz ve sadece 3.5 aydır kullandığımız oğlumun eşyalarını elden çıkarmaya karar verdik. Hepsi sıfır gibi ve çok az kullandık. Sepet beşiği kırkımız çıktıktan sonra yatak odasında kullanmaya başladım ve çok rahat ettim. Tiny Love anakucağının kutusu bile duruyor, oğlumu kırkı boyunca bu anakucağında oturma odasında yanımda yatırdım. Sonra da her yerde kullandık ve müzikli aparatı çok güzel oyalıyor o oynarken ben de işlerimi yapabiliyorum. Ankara'da ikamet ediyorum. İlgilenenlerle fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım. $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Merhabalar...
2014 Mart doğumlu bir oğlum var. 1 ay içinde Abd'ye yerleşeceğiz ve sadece 3.5 aydır kullandığımız oğlumun eşyalarını elden çıkarmaya karar verdik. Hepsi sıfır gibi ve çok az kullandık. Sepet beşiği kırkımız çıktıktan sonra yatak odasında kullanmaya başladım ve çok rahat ettim. Tiny Love anakucağının kutusu bile duruyor, oğlumu kırkı boyunca bu anakucağında oturma odasında yanımda yatırdım. Sonra da her yerde kullandık ve müzikli aparatı çok güzel oyalıyor o oynarken ben de işlerimi yapabiliyorum. Ankara'da ikamet ediyorum. İlgilenenlerle fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım. Eki Görüntüle 1175010 Eki Görüntüle 1175011 Eki Görüntüle 1175012 Eki Görüntüle 1175013 Eki Görüntüle 1175014 Eki Görüntüle 1175010 Eki Görüntüle 1175011 Eki Görüntüle 1175012 Eki Görüntüle 1175013 Eki Görüntüle 1175014

Ben ahsap beyaz besigi veya ana kucagini alabilirim. İstanbuldayim. Fiyatlarini ogrenebilir miyim?

Beyaz besik nebkadar acaba

Ben ahsap beyaz besigi veya ana kucagini alabilirim. İstanbuldayim. Fiyatlarini ogrenebilir miyim?

Beşiğimiz Tahtaravalli Atlas Sepet Beşik, tek parça üst kısmı diğer sepetler gibi parça parça değil, iç yorganları yorgancıoğlu %100 pamuk ve terletme kesinlikle yapmıyor.

Beşik: 370
Tiny Love: 240
Kararlıysanız yardımcı olabilirim

Merhabalar...
2014 Mart doğumlu bir oğlum var. 1 ay içinde Abd'ye yerleşeceğiz ve sadece 3.5 aydır kullandığımız oğlumun eşyalarını elden çıkarmaya karar verdik. Hepsi sıfır gibi ve çok az kullandık. Sepet beşiği kırkımız çıktıktan sonra yatak odasında kullanmaya başladım ve çok rahat ettim. Tiny Love anakucağının kutusu bile duruyor, oğlumu kırkı boyunca bu anakucağında oturma odasında yanımda yatırdım. Sonra da her yerde kullandık ve müzikli aparatı çok güzel oyalıyor o oynarken ben de işlerimi yapabiliyorum. Ankara'da ikamet ediyorum. İlgilenenlerle fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım. ]

Beyaz Şifonyerin fiyatı nedir acaba ?

Merhabalar...
2014 Mart doğumlu bir oğlum var. 1 ay içinde Abd'ye yerleşeceğiz ve sadece 3.5 aydır kullandığımız oğlumun eşyalarını elden çıkarmaya karar verdik. Hepsi sıfır gibi ve çok az kullandık. Sepet beşiği kırkımız çıktıktan sonra yatak odasında kullanmaya başladım ve çok rahat ettim. Tiny Love anakucağının kutusu bile duruyor, oğlumu kırkı boyunca bu anakucağında oturma odasında yanımda yatırdım. Sonra da her yerde kullandık ve müzikli aparatı çok güzel oyalıyor o oynarken ben de işlerimi yapabiliyorum. Ankara'da ikamet ediyorum. İlgilenenlerle fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım. ]

Beyaz Şifonyerin fiyatı nedir acaba ?

Şifonyer 175 tl olur

Tatlim bende ankarada oturuyorum allah izin verirse bir oglum olcak cok yakinda urunler ile ilgileniuorum ancak fiyatlar biraz yuksek geldi bana..

Tatlim bende ankarada oturuyorum allah izin verirse bir oglum olcak cok yakinda urunler ile ilgileniuorum ancak fiyatlar biraz yuksek geldi bana..

fiyatlar yüksek geldi bana:44:

Fiyatları şu şekilde güncelliyorum,
Beşik: Tahtaravalli Atlas Sepet Beşik İç Malzeme Yorgancıoğlu 350 tl
Şifonyer: Babyhope 150 tl
Ev tipi anakucağı: tiny love 200 tl
Oto tipi anakucağı: mamma mia casa 80 tl içindeki sevi bebe bel desteği de ücretsiz verilecek. Sadece bel desteği bile piyasada 30 küsür tl fiyatında

Ürünlerim dediğim gibi sadece 3,5 aydır kullanılıyor. Evet 2. El ama her 2. el bir değildir. Hepsi sıfır gibi ne bir kırık ne bir yırtık vsrdır.
Toplu alımda ve Ankara dan alımlarda biraz daha pazarlık payı vardır

Merhabalar...
2014 Mart doğumlu bir oğlum var. 1 ay içinde Abd'ye yerleşeceğiz ve sadece 3.5 aydır kullandığımız oğlumun eşyalarını elden çıkarmaya karar verdik. Hepsi sıfır gibi ve çok az kullandık. Sepet beşiği kırkımız çıktıktan sonra yatak odasında kullanmaya başladım ve çok rahat ettim. Tiny Love anakucağının kutusu bile duruyor, oğlumu kırkı boyunca bu anakucağında oturma odasında yanımda yatırdım. Sonra da her yerde kullandık ve müzikli aparatı çok güzel oyalıyor o oynarken ben de işlerimi yapabiliyorum. Ankara'da ikamet ediyorum. İlgilenenlerle fiyat konusunda yardımcı olmaya çalışırım. Eki Görüntüle 1175010 Eki Görüntüle 1175011 Eki Görüntüle 1175012 Eki Görüntüle 1175013 Eki Görüntüle 1175014 Eki Görüntüle 1175010 Eki Görüntüle 1175011 Eki Görüntüle 1175012 Eki Görüntüle 1175013 Eki Görüntüle 1175014

canım tiny love la ana kucağının fiyatını öğrenebilir miyim

Ürünlerin hepsini Ankara da Özelcan Bebe Mağazasından aldım, internet sitesi de var inceleyebilirsiniz...

Tiny love ve otokoltuğunu İst.da oturanlara da elden verebilirim ailem orada yaşıyor:KK66:

Ürünlerin hepsini Ankara da Özelcan Bebe Mağazasından aldım, internet sitesi de var inceleyebilirsiniz...

Tiny love ve otokoltuğunu İst.da oturanlara da elden verebilirim ailem orada yaşıyor:KK66:

tinly love düşünüyorum ben de fakat ıkıncı bebeğim fiyatı fazla geliyor sonra elimde kalacak. nasıl ulaştırabılırsınız ne tarafta aileniz

ben izmirde oturuyorum. Bebek beşiği ve ana kucağını alabilirim ancak kargo vs sorun olur diye düşünüyorum.

Canim iyi satislar öncelikle benim nasipse iki ayim var dogumuma bu besikden çok istiyorum ama fiyatları pahalı geldi hep bende ankaradayim sifonyer ve besige güzel bi fiyat yaparsan talibim ama çok güzel olsun lütfen fiyat prensesim de sayende sık bi beşik de büyüsün 😊

Mesaj yazma yetkim yok daha kusura bakma burdan cevaplayabiliyorum yenimahalle tarafindayim ben de yatak odam için düşünmüştüm 😊 çok beğeniyorum aslında ama fazlasıyla masraf yaptık zaten bunu extra dan alicaktim o yüzden fiyat yüksek bana 😔 çok tesekkur ederim liginden dolayı iyi satislar 😊

X