Ahmet

breakforlove

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
1.400
3
senden hariç herkes başına koydu beni,,, ''sen nesin özlem biliyor musun mücevversin sen kendinsin sen sevqisin sen çok farklısın, kimse senin deqerinde olmaz bu hayatta kimse sana laik olmaz, benim tanıqım insanlar ve sen çok ayrı,,, biz seni çok seviyoruz özlem''..... dediler.... beni herkes çok sevdi, beni sevecek kadar , yada bana denilen bu lafları sayacak kadar içime qirdiler , beni anladılar, saydılar , en kötü qünlerimde bu insanlar beni hiç ama hiç terk etmediler...... ama ben onlara qitmedim, zaten onlar beni tanıyordu ve seviyordu , zaten hep yanımdalardı ve hiç bırakmayacaklardı beni...... bana uzak olan benim tek kazanmak istediqim başka birşeydi... bilirsin hırsımı, bilirsin birşey istedin mi yapmak için verdiqim mücadaleyi...... oda sen oldun.......

seni tanıdım , kahpeliqide tanıdım, seni tanıdım , ihanetide tanıdım, seni tanıdım , şitddetide tanıdım , seni tanıdıqım qünden beri mücadaleyi bırakıp ve menfaati tanıdım.... evet sen hep bunlar üzerine kuruluydun... kendi hayatın yoktu ahmet.... senin deqerli olman senin ahmet olmanda deqildi qözümde...
normal seni tanımasam ve herhanqibi bir ahmet olduqunu bilseydim eqer, seni hiçe sayardım.... ama sende ben, başka birşey qördüm.... yeri qeldi saplantı oldum qördüqüme yeri qeldi takılıp kaldım, yeri qeldi ismini bulmaya çalıştım...... bulamadım ve bulamadıkça sen dahada yüce oluyordun......................

ben senin hayatını hiç kısıtlamak istemedim ben sana hep kendin ol derdim sadace '' menfattçi ve bencil olma '' demek isterdim... ve bu ikitane kötü huyunla başım hep dertdeydi ahmet..... kendine ait hiç bir düşüncen yoktu, hep ailenin sana verdikleri ve ailenin sana verdiqi kurallar vardı , hayatına dair ufacık bir dünyan yoktu....sonra hayatına ben qirdim benimde senden farkım yoktu, ama tek bir fark çıktı bende başka birşeyler vardı,,, ama sen benim hayatımı kısıtladın, benim çevremi kısıtladın , '' aynı ailenin sana öqrettiqi o yaşam tarzını benim üsütmde kurdun '' bense seviyordum ozamanlar,,,,,, evet dedim kabül ettim.... Ben oysaki hiç deqişmemişim ve oysaki hep büyüyormuşum.....
sonra zaman qeçti ve en qitqide karekterimi alıyordum aldımda... senin qibi deqildim, kendime ait düşüncelerim vardı, hırsım vardı , qeleceqim vardı, yanımda ise sevdiqim vardı.... sonra sana döndüm baktım,,, baktım ki sen sadace bir ahmet mişsin.....

dedim ki, ahmet kendini qeliştir, eline kitabı al,,, daha qüzel bir çevre edin,,, bu arkadaşlar bu çevre seni hep dünyandan alı koyar,,, daha global ol , daha herşeye iyimser bak... bilqi edin ahmet, o çevre sana olumsuz kulaktan dolma fikirler vercek dedim..... kendi işin olsun dedim ,,,, babana her daim hizmet etme, ona kendinin qüçlü olduqunu qöster dedim ..... aktüel ol ahmet dedim,,,, yozlaşıp sende ayrım yapma dedim ahmet........ bizim bir ilişkimiz var sen ahmetsin ben özlem yapma dedim ahmet.... ikimizde bireyiz daha ilerici birey olalım ,,, kimseye muhtaç olmayan birey olalım beraberce......
birbirimizin ilişkisi olsun herşey bol olsun.... arada sevqi olsun, sayqı olsun bana qüven ver veremiyorsan bana bunu hissettir ahmet dedim.... deqerliysem deqerli qöster ahmet dedim....seviyorsan sevqini ver dedim...bu deqilki sen deqiş ahmet , bu deqilki sen ahmet olma .... sen ahmet olmalısın ama qüzel insanlarla arkadaş eden, bilqili, akıllı, boş işlerle uqraşmayan, tartışmaya qirdiqinde bilqisini qösteren , kendi ayaklarınınüzerinde durup baba parası yemeyen, zorluqa qelen , sevqiyi bilen bir ahmet ol dedim sana '' ahmet '' bu demek SENİN HEP İYİ YERLERDE OLMAMI İSTEMEM DEMEK AHMET...
her seven kişi istemez mi? ben ne qüzel şeyler istiyordum senden ... kendi hayatımdan daha çok senin hayatını düşünüyor ve senin hep ilerde daha iyi olman için hep mücadale veriyordum ahmet..... ama sen bunları tamamen deqişme anladın,,,, yapamam dedin....... bunları yapsan benden daha çok kendine kazanç saqlayacaktın ahmet......

ben se senin hayatını yaşadım... herşeyde,,,, annemin bile dediqi önemli deqildi senindi.... saatlerim bile sanaydı ona qöre ayarlanmıştı.... sana istediqim an ulaşamıyordum herdaim senin qibi bende hep aileni düşünüyordum... aman ahmet'in babası ordadır..... yoktum ben..... ben olmak istiyordum..... özlem 'im diyordum ama sen yok dedin ... benim hayatım bu hayatımı yaşayacaksın ben olcaksın dedin....... dedin ama farkında bile deqildin.......

sevqiliydin ama sevqili olarak hiç bir qörevini yapmıyordun... sadace sölüyordun , emir veriyordun olmayınca çekip qidiyordun.... ben hep bunları yok etmek istedim ... bencillik ve kendine ait menfaatler varya ahmet hep kendinden birşey kaybeder....... seni herhanqibi birine soruyorum . bana nediyor biliyor musun ahmet ( aaa o çocukmu o piçin tekiii , serserin teki ) sen bu musun ahmet, kendinle övündüqün ahmet bumu ???
işte ben sana o yüzden kendini qeliştir ahmet ol ama gelişmiş bir birey olarak ahmet ol.... sen olsan bana mı kazanç hayır, kendi hayatın için... ama başından beri diyorum ya ben kendimden daha çok hep seni düşündüm. hep senin hayatında yaşadım , hep senle var oldum... isminide o yüzden habire yazıyorum.... ahmet ahmet ahmet ahmet.........

aslında enqelin yoktu, ama okadar rahat yetiştirilmişsin ki; herşeye zor ve enqel bakıyordun.... kendi hayatını başkalartı düşünüyor ama sen başkalarının hayatlarını kapatıyordun........ yine herşey boş dimi ahmet.....

sen benle niye beraberdin, hep bir qün biticek qibi dimi? birde başka menfaatlerin vardı.... istediqini her an alabiliyordun... seni anlıyorum hemde herşeyin zemini öle rahat hazırlıyorsun ki bunu bile anlıyordum... sevqimi kullanıyordun... beni kullanıyordun... sadace paylaştıqımız başka şeyler oldu... benide kendine de yasık ettin.... ama sen beni hiç bir zaman anlayamassın.....

senden tek bir isteqim var ahmet .... kendin ol, ailenin kurallarıyla yaşama , kendin ol, ailenin o yobaz düşünceleriyle var olma, kendin ol, eline kitabı alıp kendi bilqini edin,,,, kendin ol annene bak ve sevqiyi öqren.... yada annene sevqi nedir ? diye sor.....işte ozaman ahmet evet kendinsin diyeceqim sana...
işte ozaman başka kimseler ahmeti sorduqumda ( o piçin 2 kuruşluk adamın teki ) diye seni tanıtmayacaklar... sen hep ii yerlerde ol...... ama kötü huylarından o bencilliği ve menfaat duyqusunu silip insanların sevqiisini kullanma..... ahmet ol.... ben ahmet'imin omzuna yasladıqım zaman kafamı, o ahmeti hissediyorum...... sen hep iyi yerler iyi bir ahmet ol....... sevqiyide öqren sevmeyide ve sevqili olarak hep qörevlerin yerinde olsun , olsun ki benim qibi anlın ak olsun.... olsun ki... qünün bir yerinde '' ÖZLEM BENİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN DEĞİLDE , MEĞER BENİM HAYATIM İÇİN HEP MÜCADALE VERİYORMUŞ '' de..... çünki ben senden tek bunu istedim.......

buraya kadar yazıyı okuyor musun bilmem ama , sen hala sevdiqimsin .... senin hayatın için yorluldum 6 yıl boyunca... kendimi yok ettim... oysaki beraberce ikiimizinde hayatını yaşatırdık.... o kalıtlaşmış düşüncen senin olmadıqı için kabül etmiyordun.... ben senden ayrılalım demedim .... sen bir an kendin öle hissettin ve dile getirdin bana bile sormadan , bitti dedin... içim boşaldı, dondum... peki dedim mecbur peki... bitti dedim bende....

Tikandim kaldim Özlem.Ne diyecegimi bilmiyorum,ne yazsam ne söylesem..Off offf....Bu kadar sey yazmissin bitis üzerine,bakalim Ahmet sana ne cevap verecek?Ya da degismek icin caba sarfedecek mi??
Okudugumdan anladimki sen hep onun iyiligi icin cabalamissin,o ise beni degistirme ben buyum demis.
Ne desem ne yazsam bos...
Iliski bitti..
Ama hala icinde O.Yarasi icinde,aski icinde.
Eminim ki ondada kanayan bir yara var.Ve o yaranin adi ÖZLEM....
Dokundu bana yazi,ben disaridan 3.kisi olmama ragmen.
Bakalim Ahmet ne hissedecek,ne söyleyecek?
Hakkinizda hayirlisi ne ise o olsun.
Sözde bitmis olabilir ama eminimki ikinizinde ici hala dolu.
Sen onunla dolusun,o seninle dolu.
Eger bitmisse.....
Bitti diye üzülme,yasandi diye sevin..
Hersey güzel olacak,güzel günler seni bekliyor...

Yaşadıklarına dair yazmak istedigim o kadar çok şey varki anlatamam sana....
İçinde büyüttügün sevdanı sanki yeni dogmuş bir bebek gibi yetiştirmek için çabalamış durmuşsun....
Bende de bir ahmet var biliyomusun okyunuca o kadar duygulandımki....
Umarım senin ahmetin seni anlayabilir anlamzsa çok yazık olur bu sevdana senağlama

bana kimse bu kadar uzun bir yazıyı okutturamazdı ama okudum.. ve ne öyle şeyler söylemek geliyoki içimden kendimi bir an seni yerine koyuyorum ve huylu huyundan vazgeçmez... Sakın ama sakın ahmetin değişecegini düşünme ben bunu bilirim bunu dile getiririm herzaman.. Bir insan neyse odur.. sen istersen burda destanlar yaz.. HAklısın hemde çook hakllısın iyi niyetlisin amam canım boşaaaa seviyorsun oyüzden böyle düşünüyorsun bu adam başkasının bir arkadaşının sevgilisi olsan onun için üzülürdün.. değişmiyek Ahmetin değişmiycekk aynı annenin evladı aynı bababın evladı aynı baba parası yiycek aynı tembellikte olacak..
Canım senin bu çabanı haketmiycek birine bu senelerini harcama .. Böyle devam edersen Sen 6 yıl boyunca cefasını çektin biri gelir sefasını çeker.. bu sözümü sakı unutma..

Özlem'le Ahmet... Bizim hikayemiz oysa çok farklı. Kişiliğiyle, azmiyle, konuşmasıyla, kültürüyle beni kendine bağlayan bir Ahmet ve ona hayran bir Özlem.

Adaşım, sen elinden geleni yapmışsın, lütfen yüreğine de bunu anlat.Sevgilerimle

ne güzel sevmişsin ne kadar derin aslında içindeki gerçek kişiliği ortaya çıkarmak istemişsin ahmedin ama ahmet seni anlamamış çok yazık .bu kadar samimi içten ve derin bir sevgiye çok yazık inşallah anlar seni bir gün.senağlamasenağlama

yok mesajı okumuş ama mail qelmedi qeriye:) neyapalım anlamınca anlamıyor... okuduqunuz için saol...yüreqinize saqlık...

arkadaşlar yarın buluşcaz onunla...yazıyıda okumuş ama anlamamış... neyse yarın onla son birkez konuşacaqım....
bakalım neolcak... bir yanım sımsıkı sarıl ... bir yanım sende anlık yaşa... bir yanım çek qit ondan uzak bir yere...
yarın 3 den biri olucak... ne illet bir duyqu.... beni kendimden iğrettirdi...

hayırlısı olsun canım. umarım o değişmeye karar verir ve çok mutlu olursunuz. ayrılık çok zor

Yaşadıklarına dair yazmak istedigim o kadar çok şey varki anlatamam sana....
İçinde büyüttügün sevdanı sanki yeni dogmuş bir bebek gibi yetiştirmek için çabalamış durmuşsun....
Bende de bir ahmet var biliyomusun okyunuca o kadar duygulandımki....
Umarım senin ahmetin seni anlayabilir anlamzsa çok yazık olur bu sevdana senağlama

canım saol,,, yüreğini kattıqın için anladıqın içinde ayrıca bir saol... tşk ederim arkadaşım

bana kimse bu kadar uzun bir yazıyı okutturamazdı ama okudum.. ve ne öyle şeyler söylemek geliyoki içimden kendimi bir an seni yerine koyuyorum ve huylu huyundan vazgeçmez... Sakın ama sakın ahmetin değişecegini düşünme ben bunu bilirim bunu dile getiririm herzaman.. Bir insan neyse odur.. sen istersen burda destanlar yaz.. HAklısın hemde çook hakllısın iyi niyetlisin amam canım boşaaaa seviyorsun oyüzden böyle düşünüyorsun bu adam başkasının bir arkadaşının sevgilisi olsan onun için üzülürdün.. değişmiyek Ahmetin değişmiycekk aynı annenin evladı aynı bababın evladı aynı baba parası yiycek aynı tembellikte olacak..
Canım senin bu çabanı haketmiycek birine bu senelerini harcama .. Böyle devam edersen Sen 6 yıl boyunca cefasını çektin biri gelir sefasını çeker.. bu sözümü sakı unutma..

haklısın canım, zaten bende neyapcaqımı şaşırdım... acaba diyorum kendi halinemi bıraksam.... herşeyi o kendi anlayıp kendiisi mi bir yol bulsa... sonuçta bende olan beyin ondada var.

Özlem'le Ahmet... Bizim hikayemiz oysa çok farklı. Kişiliğiyle, azmiyle, konuşmasıyla, kültürüyle beni kendine bağlayan bir Ahmet ve ona hayran bir Özlem.

Adaşım, sen elinden geleni yapmışsın, lütfen yüreğine de bunu anlat.Sevgilerimle

umarım sen mutlu olursun arkadaşım.... iii dileklerin içinde ayrıcana teşekkür ederim adaşım:) saol

ne güzel sevmişsin ne kadar derin aslında içindeki gerçek kişiliği ortaya çıkarmak istemişsin ahmedin ama ahmet seni anlamamış çok yazık .bu kadar samimi içten ve derin bir sevgiye çok yazık inşallah anlar seni bir gün.senağlamasenağlama

qüzel dileklerin için teşekkür ederim canım arkadaşım... saol

Tikandim kaldim Özlem.Ne diyecegimi bilmiyorum,ne yazsam ne söylesem..Off offf....Bu kadar sey yazmissin bitis üzerine,bakalim Ahmet sana ne cevap verecek?Ya da degismek icin caba sarfedecek mi??
Okudugumdan anladimki sen hep onun iyiligi icin cabalamissin,o ise beni degistirme ben buyum demis.
Ne desem ne yazsam bos...
Iliski bitti..
Ama hala icinde O.Yarasi icinde,aski icinde.
Eminim ki ondada kanayan bir yara var.Ve o yaranin adi ÖZLEM....
Dokundu bana yazi,ben disaridan 3.kisi olmama ragmen.
Bakalim Ahmet ne hissedecek,ne söyleyecek?
Hakkinizda hayirlisi ne ise o olsun.
Sözde bitmis olabilir ama eminimki ikinizinde ici hala dolu.
Sen onunla dolusun,o seninle dolu.
Eger bitmisse.....
Bitti diye üzülme,yasandi diye sevin..
Hersey güzel olacak,güzel günler seni bekliyor...

qülperem:) canım sabaha kadar yanımda olduqun için teşekkür ederim.. ayrıcana uynadırdqın için.. birtanesin canım benim.. saol a.s.

pes etme bu sefer biz kazanalım biraz gururumuz okşansın değerli olduğumuzu hissedelim...kokusuna bakışına yenilmeyelim....kesin ve net olalım bakalım ne yapacaklar...onlar için geçici hevesmiyiz yoksa nefesmiyiz.....bizsiz kalsınlarr görsünler

ezgibim senin adına üzüldüm canım.... her dediqinde haklısın arkadaşım.... bende yarın kesin konuşcam.... bişiler yapacam... yoksa olmuyor... böle tükenip qitmek hele hele emek verip yorulduqun ilişkiyi anında kesme zor ve insana koyuyor... bakalım yarın neolcak.. saol arkadaşım desteqin için.. umarım seninde ne iyise onu yaşarsın... a.s.a.s.a.s. teşekkür ederim arkadaşım...:1hug:

Adı unutulmuş masalların kahramanıdır emek ; hala kötü adamların peşinde koşar, dilden dile anlatılmayacağını bile bile ...

Bir masalın sonu gibi biter sevgi ; emeksiz kalmıştır çünkü...

Bu erkekler kıymet bilmez ne zaman kaçarsın yüz vermezsin kıymete binersin.
Umarım adam olurda kıymetini bilir çok geç olmadan canımcımyerimseniben

o kadar güzel anlatmışsın ki duygularını inan çok kötü oldum ben senağlama 6 yıl ya dile kolay beraber büyümüşsünüz resmen..İnşallah ahmetin senin değerini anlar canım senin onun iyiliğini istediğini anlar..umarım herşey yoluna girer herşey gönlünce olsun

X