Ahh pişmanlık...

Loresima001

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2013
41
0
34
Merhaba ablalar çok zor bi durumdayım akıl danışmak istiyorum.. benım bır ay once bır ılışkm oldu sutnme yolyla ama ıc camasırlar uzerınden bende ıkı kat camasır vardı onunda camasrı vardı. boşaldı ama onun baksrndakı ıslaklk benım vajınamn ust tarafna surldu bkını bolgeme yanıı. olaydan 10 gun sonra adet oldum 10 gun surdu. normal sancılı normal kanamalı bır adet oldum. adetm bttıkten snra goguslermde bı hassasıyet hıssettm bı kac gun snra geçti, sımdıde su gbı akıntım var afedersın ıc camasrmda sankı ıdrar kaçırmşm gbı ıslaklık oluyo o ıslaklıgn ortasndada normal katı beyaz akıntm oluyo. dün test aldım ama sansıma test bozuktu galıba teste ıdrarı damlattm bekledm hc bse cıkmadı sonra testın kapagnı ayırdım o kucuk mavı serıdı cıkarnca test işlemeye basladı tek cızgı cıktı. Afallamış bir haldeyim psikolojim alt üst oldu çektiğim pişmanlıkda cabası sıkıntıda bir ayda eridim bittim ne olur içimi rahatlatın :KK43:

bişey yok takma kafana
Düne kadar bende bir sey yok dıe dusunmeye baslamıştım dün çarsıdaydım alışverış yapıyodm bı an o suyun geldıgını hıssettm hemen kuaforume gıttım lavobaya gıttım baktım su var bırazcık ortasndada o beyaz akıntı. test aldm ne kadar şanssızmkı oda bozuk çıktıı aklımı oynatma derecesındeyım :KK43:(

hamile kalabilmek bu kadar kolay olsaydı insan nufüsunun şimdikinin 10 katı falan olması lazımdı...

O kadar kolay değil o işler yani merak etme bir şeyin yok... Ama arkadaşın dediği gibi enfeksiyon kapmış olabilirsin :KK34:

hamile değilsin ama kallavi bir enfeksiyonun var.
Abla inşallah öyledir. inan gece sabaha kadar vücudumu dinliyorum. sütyen giyip çıkarmaktan korkar oldum göğüslerimde bi değişiklik farkedecem diye. Hatta bi ara uyumusum rüyamda doğum yaptığımı gördüm pskolojim artık öyle bi bozulmuş kii pişmanlık cabasıı elım ayagım tutmuyo stresten..

hamile kalabilmek bu kadar kolay olsaydı insan nufüsunun şimdikinin 10 katı falan olması lazımdı...

O kadar kolay değil o işler yani merak etme bir şeyin yok... Ama arkadaşın dediği gibi enfeksiyon kapmış olabilirsin :KK34:

İnşallah abla, bu sabahda göğsümün o kahverengi yerinde kabarcıklar farkettım bole sıvılce gibi öncedende olmuştu hala duruyo ama bu yenı çıkanı görünce gene gebeliğe yordum onuu.. araştırdım biraz herkeste olabiliyormuş ama tabi bu gene benim içimi rahatlatmaya yetmedii.. :KK43:

Abla inşallah öyledir. inan gece sabaha kadar vücudumu dinliyorum. sütyen giyip çıkarmaktan korkar oldum göğüslerimde bi değişiklik farkedecem diye. Hatta bi ara uyumusum rüyamda doğum yaptığımı gördüm pskolojim artık öyle bi bozulmuş kii pişmanlık cabasıı elım ayagım tutmuyo stresten..

Bir tanem bu sıkıntıyı kimse sırtlamaz seninle tek başına yaşarsın, pişmanlıktan ziyade ders almak önemli. İlle de tekrar yaşayacaksan bir şeyler bir sürü doğum kontrol yöntemi var. sağlık ocağına girmeye çekiniyorsan, gir bir bayan eczacının yanına sana yardımcı olur. Genç yaşta hayatını ziyan etme.

Bir tanem bu sıkıntıyı kimse sırtlamaz seninle tek başına yaşarsın, pişmanlıktan ziyade ders almak önemli. İlle de tekrar yaşayacaksan bir şeyler bir sürü doğum kontrol yöntemi var. sağlık ocağına girmeye çekiniyorsan, gir bir bayan eczacının yanına sana yardımcı olur. Genç yaşta hayatını ziyan etme.

yok abla yok tövbe.. ki en cok zoruma gıden sey benım gıbı bırının bunu yapması, ben basını secdeden kaldırmayan elınden kuranı dusurmeyen bırıyım nasıl bole bı hataya dustum nasıl nefsımın kurbanı oldum anlamıyorum.. çok sıkıntı cektım cook saflıgımdan ıyı nıyetımden basıma gelmeyen kalmadıı ama bunların hepsi bana bi ders oluyor.. İnşallah gebe değilimdir ya bole bı durumda mumkun değil belkı ama şu akıntı benı delı edıyor ınsallah uzun surmezde bende bu pskolojiden kurtulurum gercekten cok kotu cok 1 ayda 10 kılo verdm sıkıntıdan :KK43:

İnşallah abla, bu sabahda göğsümün o kahverengi yerinde kabarcıklar farkettım bole sıvılce gibi öncedende olmuştu hala duruyo ama bu yenı çıkanı görünce gene gebeliğe yordum onuu.. araştırdım biraz herkeste olabiliyormuş ama tabi bu gene benim içimi rahatlatmaya yetmedii.. :KK43:

Onlar genelde tüm bayanlarda olur muhtemelen sen daha önce dikkat etmedigin icin o minik kabarcıkları görmedin. Şimdi bu durum psikolojini bozduğu için her şeyi ona yoruyorsun ve vücudundaki her aytınrıya dikkat ediyorsun. Yeni fark ettiğin şeyleri de buna yoruyorsun.

İnan bana hepsi psikolojik. Psikoloji öyle bir şey ki sende olmayan bir şeyin tüm belirtilerini sana yaşatabilir.

Bunu sana bir ders olması için yaşadın belki de. Yaşın küçük sanırım okuyor olmalısın bu yüzden şu ara her nekadar aşk sevgi sevgili gibi şeyler daha önemliymiş gibi gözükse de değil aslında. Kendi geleceğini önemsiyorsan erkek arkadaş meselesinde kendine bir sınır çiz. Elbette aşık olabilir sevebilirsin ama sınırlarını iyi belirlemen lazım pişman olacağın bir şey yapmamak istiyorsan.

Herkese de güvenme lütfen masumane başlar ama işte şeytan nereye gideceğini bilebilir misin? Dikkatli ol artık olur mu?

Sevgiler...

Onlar genelde tüm bayanlarda olur muhtemelen sen daha önce dikkat etmedigin icin o minik kabarcıkları görmedin. Şimdi bu durum psikolojini bozduğu için her şeyi ona yoruyorsun ve vücudundaki her aytınrıya dikkat ediyorsun. Yeni fark ettiğin şeyleri de buna yoruyorsun.

İnan bana hepsi psikolojik. Psikoloji öyle bir şey ki sende olmayan bir şeyin tüm belirtilerini sana yaşatabilir.

Bunu sana bir ders olması için yaşadın belki de. Yaşın küçük sanırım okuyor olmalısın bu yüzden şu ara her nekadar aşk sevgi sevgili gibi şeyler daha önemliymiş gibi gözükse de değil aslında. Kendi geleceğini önemsiyorsan erkek arkadaş meselesinde kendine bir sınır çiz. Elbette aşık olabilir sevebilirsin ama sınırlarını iyi belirlemen lazım pişman olacağın bir şey yapmamak istiyorsan.

Herkese de güvenme lütfen masumane başlar ama işte şeytan nereye gideceğini bilebilir misin? Dikkatli ol artık olur mu?

Sevgiler...
Beni anlayışla dinleyip içimi rahatlattığınız için size ne kadar teşekkür etsem azdır inanın ne kadar buyuk bı ıyılık yaptığınızı tahmın edemezsiniz. Evet okuyorum 20 yasındayım bu sene üniversiteye başlayacağım Allahın izniyle inşaat mühendisliği okuyacağım.. Bu bana cok cok buyuk bır ders oldu Allahım kımselerı bu durumlara düşürmesin.. Ve Allahım evlatlarınızı size bağışlasın onların sıkıntılarını gostermesin inşallah, ben bu sabah yataktan kalktığımda gercekten buyuk bı iç ağrısıyla kalktım Allahım dedım bu sıkıntıyla bugün nasıl akşam olacak ama bana çok yardımcı oldunuz Allahım ne muradınız varsa versiin.

ahh be güzelim bunca sıkıntına değdi mi.. kimseyi yargılayamam kınamamda benim ne haddime bi yanlış yapmışsın ama bir daha yapma bence. ne güzel ibadetlerini de yapıyormuşsun aman ablacım böyle pişmanlıklarla kendini üzme. zamanı gelince herşey helalinden olur zaten hemde o zaman korkmadan pişmanlık yaşamadan olur...

bak ablacım ayrıca hamile değilsindir korkma. testlerin ikisininde bozuk olması gaip git bi tane daha al onu güzelce uygula eminim yokturda senin için rahat etsin.

Allah yardımcın olsun güzel kardeşim. bir daha pişman olacağın işlere hiç bulaşma tamam mı:)

ahh be güzelim bunca sıkıntına değdi mi.. kimseyi yargılayamam kınamamda benim ne haddime bi yanlış yapmışsın ama bir daha yapma bence. ne güzel ibadetlerini de yapıyormuşsun aman ablacım böyle pişmanlıklarla kendini üzme. zamanı gelince herşey helalinden olur zaten hemde o zaman korkmadan pişmanlık yaşamadan olur...

bak ablacım ayrıca hamile değilsindir korkma. testlerin ikisininde bozuk olması gaip git bi tane daha al onu güzelce uygula eminim yokturda senin için rahat etsin.

Allah yardımcın olsun güzel kardeşim. bir daha pişman olacağın işlere hiç bulaşma tamam mı:)

Tamam abla, Allahım hepinizden razı olsun, evlatlarınızı size bağışlasın eşlerinizi size bağışlasın, gercekten insanlık ölmemiş ben bunu anladıım, içime su serptiniz. ben 1 aydır tövbe ediyorum süreklııı artık namaz kılarken kuran okurken engel olamıyorum kendime sürekli ağlıyorum çöktüm resmen pazartesi günü okulum başlıyor umarım çabuk atlatırım bu pskolojiyii...

X