ahh bi hamile kalabilsem diyenler..

olcayyasemin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
109
14
Bebek calismalarina baslayli cok olmasada beklemek ne kadar zor bi donem her ay ayni seyleri yasamak ne kadar aci Rabbim tez zamanda bebegimi nasip etsin bana hep dua ediyorum kimler ne kadardir bebis bekliyo benim bu 5.ayim insallah vardir bu ay

Bebek calismalarina baslayli cok olmasada beklemek ne kadar zor bi donem her ay ayni seyleri yasamak ne kadar aci Rabbim tez zamanda bebegimi nasip etsin bana hep dua ediyorum kimler ne kadardir bebis bekliyo benim bu 5.ayim insallah vardir bu ay
Merhaba, canım benimde 3. ayım olacak bakalım bende senin gibi her ay bir bekleme sürecine girdim. Bu ay nasıl olacak bakalım, inşallah bizde hamile kalırız. Bu ayın 15'ine hastalanmazsam 2-3 gün daha bekler test yapacağım.. Bu testleri daha hiç kullanmadım. Kullanmak nasip etsim Bebek isteyen herkese, yanı sıra sana ve banada inşallah...

Benim 19 da bakalim ne olucak daha once dayanayip yaptim test ama yikildim gecen ay yapmadim zorda olsa sabrettim ama kirmizilar geldi zaten bu ayda sabretmeye calisacam bakalim

sabretmek lzm gercekten ama insan dayanamiyor,ben de bazen fazla umitlenip adetimi geciktirmiyim diyip ondan test yapiorum..

Aynen her ay ayri umitleniyo insan yaaa en ufak seyde acaba mi oluyorum grip gibiyim bisey vardir belki diye ilac icmeye gonlumde razi olmuyo

X