ah şu kilolar

silver32

sütdanasınınanası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
97
0
slm kızlar ben 25+4 günlük hamişim ama kabıma sığamayacak kadar kilo aldım 50 ile hamile kaldım 64 lilo oldum be anda şiştim sizin kilolar ne alemde böyle devam ederse tombul bi anne olacağım

Canim Evet Bende çok Aldim Ve Dr.yavaşla Dedi...bende 44 Düm Ve şimdi 56 Oldum 25 Hft.liğim ...

kızlar siz de amma zayıfmışsınız en fazlanız 50 kiloymuş valla boyunuz baya bir kısa heralde:))yada çöp gibiymişsiniz:))ben sadece 4.5 kilo aldım

ben de 25 haftayı bitirdim ama bebeğim de normal siz nasıl o kadar almışsınız anlamadım?ayrı bir rejim mi uyguladınız?ben hamilelikten önce ne yiyorsam şimdi de okadar yiyorum yetiyor.

Ben De 25 Haftaliğim 5 Kilo Aldim, Dikkat Etmeye çalişiyorum Ve Her Gün Bir-birbuçuk Saat Yürüyorum Sanirim Yürümem Etkili Oluyor...

53 ile başladım 63 oldum.26 haftalık.dr bana da kızdı hızlı gidiyosun diye ama zaten 7 kiloyu ilk 3 ayımda almıştım.tuhaf bi durum yani.

bende 52 ILE HAMILE KALDIM SUAN 26+2YIM VE 60 KILOYUM
NORMAL YEMEYE CALISIYORUM AMA BAZEN COK ISTAHLI OLUYORUM

kızlar bende 27+1 günlük hamilleyim 65 ile başlamıştım 71 im şimdi inş 75 le bitiririm son zamanlarda biraz dikkat ediyorum hamurişi filan yemiyorum

merhaba canım bende şuan 24+5 günlük hamileyim.50 kiloyla hamile kaldım şuan 59 kilodayım,bebeğimde 760-800gr arasında sen biraz fazla almışsın gibi.yediklerine dikket et sonra vermesi çok zor olur ekmeği azalt mesala.

Bende şuana kadar 8.5 kilo almışım. İlk hamilelğimde de 14 kilo almıştım ve o kilolarıda verdim.Yani arkadaşlar emzirme dönemine biraz dikkat adersek veriyoruz.O yüzden kafaya pek takmayın önemli olan bebeklerimizin sağlığı, ama tabiiki abartmayın da. Çünkü fazla kilolar doğumuda zorlaştırabilir.

meraba kızlar ben 57 kilo ile hamile kalmıştım. 25 hafalık hamilyim ve 62 kiloyum.yani 5 kilo aldım. Doktorum çok normal dedi. 22 haftalıkken bebgim 500 gr dı. şimdi kaç oldu bilmiyorum.

bende bekledigimden fazla kilo aldim ilk 5 ayda sadece 2 kilo almisken birden her ay 4 ila 5 kilo alip 12 kilo fazlalastim..benimki daha cok hareketsizlikten havalarda burda düzelmedi gitti yürüyüse cikayim diyorum..son 3 aydir calismiyorumda ..sara nurun dedigi kadar var galiba ben tembel oldumsenağlamaama ben böyle degildm yasarken oldummmsenağlama

bende 52 kiloyla hamile kaldim suan 30+6 gunluk hamileyim 62 kiloyum yani 10 kilo aldim bu gidisle 15 kiloyla tamamlarim fazlasi olmasinda ne yapalim sonra verecegiz hepberaber demi kizlar

bende bekledigimden fazla kilo aldim ilk 5 ayda sadece 2 kilo almisken birden her ay 4 ila 5 kilo alip 12 kilo fazlalastim..benimki daha cok hareketsizlikten havalarda burda düzelmedi gitti yürüyüse cikayim diyorum..son 3 aydir calismiyorumda ..sara nurun dedigi kadar var galiba ben tembel oldumsenağlamaama ben böyle degildm yasarken oldummmsenağlama

ay ay ay kıyamam ben sana scapulam demek senin içine oturmuş bu söz kıyamam ben sana kız canım benimm ne önemi var ki üzülme ya kiloalr gider merake tme önemli olan bebekleirmizin saglıgı ama onları dogurduktan sonra zaten uykusuzlukdan bakımlarının zorlugundan aldıklarımı veririz olmadı diyetisyene gideriz banada hep sne iri kemiklisin dioyrlar çok üzülüoyurm öyle söyledikleir için ben iri kemikli degilim ki senağlama böyle demeleir beni çok üzüyor ama sonra diyorum ki ben kendime mankenleirn hepsi ince kemikli mi yani ha degil ee o zaman bende zayıflayınca onla rgibi görünürüm sadece azim banada dioyrlarki çok kilo aldın benson adet tarhime göre 31+1 günlük hamileiym 64 ile başladım şu an ben 72 kiloyum dr um iyi diyor başkalrı çoka ldın diyor:çok üzgünüm::mymeka: sen çok iradelid egilsin az kilo al diyor çok bilioyrlar ...... aptal şeyler hıh:dilcikar::kızgın:

takinca stres oluyor strestede daha kötü hersey..tek dert kilo olsun..o insallah kolay..ben birden 5 haftada 5 kilo alinca korktum ama atlattim..

sonlara yaklaşırken kilo durumları nasıl annişler? ben aldım başımı gidiyorum yürüyen bidon gibi hissediyorum kendimi:) 37 haftaya bugün girdim toplamda 15 kilo almışım ve hala devam ediyorum bakalım finalde ne halde olacağım!

hehehehe ben 45 kılo ıle hamıle kaldım boyum 1,67 çöp gıbı bışeydım kollarım fln zapzayıftı herkes dalga geçerdı ama şuan 65 kıloyum 36. haftamızı bıtrdık. ben selilütler dışında cok dert etmıyorum kılomu
ancak eskıden gıydıklerım hep xx small oldugu için sanırım bır çoğuna veda etmek zorunda kalıcam bi sure. aslında zaten 45 olmak ıstemıyorum artık 50 olsam ıdealdır bnm ıçın

Son düzenleme:
43 kiloda hamile kaldım çok zayıftım haddinden de fazla aldığım hiçbir kıyafet üzerime olmazdı çok bol olurdu terziye götürürdüm muhakkak şimdi ise 68 kilodayımmmmmmmm....YA

benim kilolar süper.71 kiloyum şuan.53 ile başladım hamileliğe.çok kilolu görünmediğimi söylüyor arkadaşlarım ama tartı öyle demiyor tabiki.doğumdan sonra diyetisyene gitmek zorundayım.

ben eski kıyafetlerimi giymeyi çok özledim... 58 kilo ile hamile kaldım şu an tam 71 kiloyum :) eskisi gibi 58 olabilcemmi acep ???????

X