Ah gençlik …

cileklihurma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
775
1.026
28
Aslında kadınlar gündemine bu konuyu yazacaktım ama maalesef karakter sınırı aşıldığı için buraya yazmak istedim
Genelde tt atlı uygulamayı çok kullanmam atılan videoları saçma buluyorum hepsini değil tabi bugünlerde olan olaylardan kim ne fikir belirtmiş bakıyorum bugün tesadüf eseri karşıma keşfet bir canlı yayın çıkarttı iki sevgili parkta oturuyorlar b*ra falan içiyorlar canlı yayın yapıyorlarhet neyse herhalde altında yazılan yorumlar kötü ki işte cevap veriyorlar falan biz birbirimizi şu kadar senedir tanıyoruz falan sonra oğlan durdu dedi ki ne şiddetti dedi bir iki sefer haketti sadece tokat attım onda da haketmişti dedi kız tepki falan göstermedi gayet normal gibi davrandı gülüp eğlendiler daha fazla izlememek için geçtim ağızlarında küfür her şeylere gülüyorlar bu kadar şey yaşanmışken ne denir bilemiyorum ya çok üzücü keşke biraz olsun bir şeylerden ders alabilsek insan olarak . Allah herkesin sonunu hayr etsin . Fazla bir şey diyemiyorum diyemiyoruz çünkü kendi hayat hikayemiz devam ediyor …

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…