Ah! bu benim utangaçlığım....

nazlxix:)

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
74
0
merhabalar ya of ben kendime çok kızmaya başladım,nedenmi bu bayramı gurbette geçirdim yeni anlıyacağınız bi karşı komşumla bayramlaştım oda kapıdan ve ev sahibemize bile gidemedim hersene komşularla gidiyoduk ama bu sefer onlar kendileri gitmişler ve eşimde daha önce başka bi yerde karşılaşıp bayramlaştığı için gelmek istemedi ve bende aynı apartmanda oturan ev sahibimizin bayramını kutlamaya gitmeye çekindim.
nedense hep öyle oluyor ben kendime yeni alışkanlıklar kuramıyorum biriyle tanışıyorum evi yakın ama evine gidemiyorum çekiniyorum sammimiyeti ilerletemiyorum ve hep yalnız kalıyorum gurbetteyim üstelik karşı komşuma bile gidemiyorum çünki çocuklar hep kavga ediyor iyice yalnız kalıyorum artık benimde arkadaşlarım olsun istiyorum zaten eşimde çok yoğun olduğu için beraber biyere gidemiyoruz ben evde öyle kös kös oturuyorum.moralim çok bozuk ya ev sahibimizede mahcup olucam artık ya san ki karsı komsum niye beklemediki beni...
offfff ya offff çok sıksılıyorum artıkkkkbenneyaptımki

canım neden sen komsuyu yada esını beklıyosun kı...
Kendın gıt zıyaretlere...
Hem yanlız kalmazsın hemde bu sıkılgan yada cekıngen tavrından kurtulursun...

ben işte gidemiyorum tam cesaretleniyorum ya misafir varsa ya 4.gün ayıp olursa ya işleri varsa işte bir sürü şey bu herzaman böyle oluyor bunu aşmak istiyorum gidiyorum mesela bu seferde araya zaman girince yine aynı eşimde fazla sosyal değil bari o sosyal olsaydı

bu kadar kasma kendini arkadaşım içinden gelmiyo demek gerçekten istesen durmaz giderdin..
kendini mecbur hissteğin içinmi acaba bu sıkıntın ..
çok ince fikirli olmak insanı yoruyo bence çal kapılarını otur 5 dk kalk ..sonuçta bayram ziyareti bu isterse misafirleri olsun bişi olmaz ..

4. gün ayıp olur diye düşünme bizim komşular bayram bittikten sonrada geliyolar:roflol:
bence bugün gitmelisin hem yavaş yavaş utangaçlığında geçer:jeyyar:
hadi kalk hazırlan bakiimmm:eek:klava:

bende cok utangacim onun icin hep yalnizim önceki komsularim bir araya gelir toplanirlardi kahvalti sohbet ederler telefon görüsmeler ama ben hep cekinirim ama kendimi bildim bileli hep yalnizim sevmiyorum kendimi bana hep kabasin derler ama bilmiyorlar icim icimi yiyor

konusmak istiyorum sohbet etmek istiyorum ama ne konusacagimi bilmiyorum gittigim yerlerde kös kös oturuyom bir yerlere gitmeye utaniyorum iki kizim var onlarda olmasa kafayi yerim

benimde bøyle bi arkadasim var, cekinir utanir, skilir.. hep ya rahatsiz edersem diye dusunur, kibarligindan hep, ama ben cok sevoiyorum onu, cok fazla konusmasada, elestirileri bile kibar kibar olsa da seviyorum.. aslinda daha deli dolu daha dobra insanlar hosuma gider, ama dogalligini bozupta øyle olmaya calismiyorya, onu seviyorum iste

eger arkadas edinmek istiyorsan cekinme git otur konus cocuklarda etsin kavga orali bile olma

X