Ağvaya gidenler bi bakar mısınız :(

Depresifshine

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
866
92
34
Herkese meraba öncelikle konuyu dogru yeremi açtım bilmiorum sorunum şu ki ben dün fırsat sitelerine bakıodum baktımki ağvada çok güzel uygun oteller var bi oteli çok begendim aradım ama fırsat sitesi için kontrnjanlarının dolu oldugnu o fiyata kendileri bi oda ayarlıyabilceklerini söylediler tamam dedim nyse ben tabi parasını dün havale yoluyla gönderdim :KK14: şimdide o otelin yorumlarını okudum kötü yorumlar vardı :KK5: ağvaya hafta sonu kaçamağna gidipte memnun kalan varmı ? Buarada oteli saçmemdekie n büyük sebep odalarında şömine var :21: kış vakti güzel olur diye düşündüm ama taa iki hafta var gitmemize o zamana kadr merak edip çatlıcağma gidenler bna birazcık bilgi verir mi? Ağvaya çok gittik ama hep mangala ilk defa orda kalcam:KK30: şimdiden çok sagolun:18: buarada otelin adı villa pine garden bakıpda yorum yapabilirsiniz
Gittik geldik hatta sevdiceğim askere bile gitti :) biz çok memnun kaldık araba varsa denizde 7 8 dk uzaklıkta gercekten şirin bi yerdi özellikle akşam yemeğindeki mezeler harikaydı sabah kahvaltısı harikaydı şömine şahaneydii ama jakuziye aldanıp gitmeyin MİKROP KAPTIK !!!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:
Ağdaya giden var mı olarak okudum :KK1::KK1:
Canım 2 günlüğüne gideceksiniz ne kadar kötü olabilir ki ?

Konu başlıgını bende ağdaya gidenler diye okudum:KK9::KK9:Kötü yorumlar derken nasıl yorumlar yapılmış odalardan mı memnun kalmamışlar yoksa çalışanlarda mı aslında bilmiyorum ama alt tarafı 2 gün kacaksınız o yüzden fazla takmayın derim.

Son düzenleme:
Konu başlıgını bende ağdaya gidenler diye okudum.:KK9::KK9:Kötü yorumlar derken nasıl yorumlar yapılmış odalardan mı memnun kalmamışlar yoksa çalışanlarda mı aslında bilmiyorum ama alt tarafı 2 gün kacaksınız o yüzden fazla takmayın derim.

Şimdi ben şömineli diye burayı tuttum ama okudumki şömineyi ıslak odunla yakmaya çalışıolarmış yani o şömine yanmazsa cozur cozur napim ben orayı :KK14: inşallah öyle bişiyle karşılaşmam:KK50:

ağvayı bılmemde dun cok luks bır otele gıttık fırsatlardan gorup ılerı bır tarıhe rezer.yaptırmak ıstedık hanı odalarda jakuzı varmıs fılan jakuzı var ama banyoda napıyım o bendede var belkı :) neyse aradıgımız odanın ıcınde olmasıydı neysekı 2 tane odasında varmıs ama orada kupon gecmıyormus halbukı odaya gormeye cıkarken adam ayarlarız dedı sonrada kupon hem o tarafta gecmıyor hemde o fırsat su su tarıhler arasında gecerlı degıl dedı
adamlar olmus cakal :)
eger suphen varsa ıptal ettır bence

bende gecen hafta fırsat satın aldım rezer. yok dedıgı ıcın aldıgım yer ıptal ettım aynı gun para hesaba gectı
sonra fırsatlardan gorerek gıttık yorumlar cok ıc acıcı degıldı fakat bız cok memnun kaldık adam bıze fırsat almayın aynı paradan verıcez dedı sonuc kısı bası 8 tl fazla odeyerek cıktık :)

ağvayı bılmemde dun cok luks bır otele gıttık fırsatlardan gorup ılerı bır tarıhe rezer.yaptırmak ıstedık hanı odalarda jakuzı varmıs fılan jakuzı var ama banyoda napıyım o bendede var belkı :) neyse aradıgımız odanın ıcınde olmasıydı neysekı 2 tane odasında varmıs ama orada kupon gecmıyormus halbukı odaya gormeye cıkarken adam ayarlarız dedı sonrada kupon hem o tarafta gecmıyor hemde o fırsat su su tarıhler arasında gecerlı degıl dedı
adamlar olmus cakal :)
eger suphen varsa ıptal ettır bence

bende gecen hafta fırsat satın aldım rezer. yok dedıgı ıcın aldıgım yer ıptal ettım aynı gun para hesaba gectı
sonra fırsatlardan gorerek gıttık yorumlar cok ıc acıcı degıldı fakat bız cok memnun kaldık adam bıze fırsat almayın aynı paradan verıcez dedı sonuc kısı bası 8 tl fazla odeyerek cıktık :)
Ben fırsatı almadan aradım istediğim oda boşmu dolumu diye sordum :) bide ben parayı şimdiden ödedim yani sonradan oda için fazla para alamazlar ben fırsat almadımda otelle fiyatta anlaştım bizimde odanın içinde jakuzi var artı şömine var odaya sabah kahvaltısı ve akşam yemeği getiriolar şöminenin başına hazırlıyolarmış :KK16: bizim gitcegmiz yer butik otel oldugu için odaların hepisni resminş çekip nete koymuşlar odanın adını söyliyip ona göre seciosun :) yani başka oda veremezler sectiğim odadaki jakuzi çalıssın şömine yansın daha ne isterim :KK16:

Ağvada riverside clup otel ise rezervasyon yaptırdığınız yer çok iyi kaliteli ve güzel bir yerdir personelleri 10 numara otel 10 numara 5 yıldız
ben çok severim
göksu deresinin üstünden insan gücü ile çekilen teleferik ile karşıya geçip otele giriş yapıyorsunuz çok hoş
göksu deresine sıfır
otel içerisinde şarap evi mevcut kendi üretimleri şaraplar harika
hamak bahçesi var
kış olduğu için söz etmeye gerek duymuyorum ama havuzu var tek eksisi denize uzak ama ağvadaki her tesis denize uzak

Ben fırsatı almadan aradım istediğim oda boşmu dolumu diye sordum :) bide ben parayı şimdiden ödedim yani sonradan oda için fazla para alamazlar ben fırsat almadımda otelle fiyatta anlaştım bizimde odanın içinde jakuzi var artı şömine var odaya sabah kahvaltısı ve akşam yemeği getiriolar şöminenin başına hazırlıyolarmış :KK16: bizim gitcegmiz yer butik otel oldugu için odaların hepisni resminş çekip nete koymuşlar odanın adını söyliyip ona göre seciosun :) yani başka oda veremezler sectiğim odadaki jakuzi çalıssın şömine yansın daha ne isterim :KK16:

o zaman sorun olcagını sanmıyorum
sızınde odanın ıcındemı jakuzı

bız dun aksam normalınden cok fazla odeyerek otelden satın aldık o odayı :KK55:

internette adam gibi tek yorum bulamazsın ki zaten. ben de her tatile gideceğim zaman netten yorumlara bakarım da tereddütle de olsa rezervasyon yaparım. çünkü adamlar dünya para alıyor ne kadar kötü olabilir ki.. bir de kötü yorumları rakip firmaların yaptığı söyleniyor; o da ayrı bir şey.
kaldı ki hiç bir tatilim fiyasko olmadı.

internette adam gibi tek yorum bulamazsın ki zaten. ben de her tatile gideceğim zaman netten yorumlara bakarım da tereddütle de olsa rezervasyon yaparım. çünkü adamlar dünya para alıyor ne kadar kötü olabilir ki.. bir de kötü yorumları rakip firmaların yaptığı söyleniyor; o da ayrı bir şey.
kaldı ki hiç bir tatilim fiyasko olmadı.

İnşallah rakip firmalar yapmıştır çünkü odalarını çok begendim umarım oraya gidince bi pürüz cıkmaz :)

Ağvayı bilemem ama biz balayı için antalyada bir otel seçtik bize öneriyi tatil organizasyoncuları yaptı ama baktım ne kadr kötü yorumlar var okadr çekinerek gittimki anlatamam ama otel muhteşem çalışanlar muhteşem yemekler desen muhteşem hatta bize özel oda hazırlamışlardı türk misafir az oldugu için ödediğim ücretin fazlası olan bir odaya alındık ve üzerine para ödetmediler o yorumları yalan yazdıklarına emin olduk ve harika bir balayı geçirdik

cnm biz greenline guest house a gitmiştikbiz gittiğimizde sömine falan yoktu ama bi cok beğenmiştik sessiz sakin huzur dolu bi yerdi netten bakabilirsin

o zaman sorun olcagını sanmıyorum
sızınde odanın ıcındemı jakuzı

bız dun aksam normalınden cok fazla odeyerek otelden satın aldık o odayı :KK55:

Evet odanın içinde jakuzi var yanındada şömine falan :) fırsattaki parayı ödedim artı odaya akşam yemeği istediğim için 70 tl fark verdim o kadar

X